Основні принципи планування заміського простору

Першим поривом після придбання заміського ділянки землі є миттєве будівництво будиночка, розбиття саду / городу. Однак слід вгамувати невгамовну радість і перш ніж що-небудь зводити на ділянці, навіть якщо там раніше були споруди, тверезо підійти до планування всієї території.

Як самостійно виконати геологічні дослідження на ділянці будівництва?

Стаття призначена для потенційних забудовників, які вирішили самостійно, своїми руками побудувати власний будинок. Мається на увазі, що вже визначено передбачувана планування будинку і місце його розташування на ділянці.

Як створити затишний і практичний фасад дачного будинку

Для деяких власників занедбаний вигляд дерев і чагарників є священним і недоторканним.

Але якщо у вас новий будинок і проблема ще не став той очевидною, а рослини маленькі, становище можна виправити.

Створюємо дачний сад

Овочі та фрукти тепер ростять за будинками, на задньому плані. У той же час трави, квіти та декоративні чагарники прикрашають фасади будинків, а плетисті рослини в'ються уздовж огорож і стін.

Багато рослин - витривалі однорічники, що розмножуються самосівом з року в рік. Є багаторічники, чиї коріння виживають взимку, щоб вирости знову в наступному році.

Як самостійно виконати геодезичну зйомку ділянки будівництва?

У більшості випадків забудовник на початку будівництва будинку стикається з проблемою відсутності даних інженерної геодезії.

У нього немає точної прив'язки і розбивки будинку на ділянці будівництва і немає висотних позначок землі в характерних місцях.

Плануємо квітник!

Влітку і восени, взимку і навесні природа завжди неповторно багатолика і прекрасна. І тільки добре продумана і спланована композиція з квітів та декоративних чагарників на Вашій ділянці дозволить домогтися безперервної хвилі декоративності і уникнути шаблонності в оформленні.

Розрізняють два види посадки квітів та декоративних чагарників: одиночні - на газонах, галявинах, біля водоймищ, в горщиках / вазонах та групові - на клумбах, рабатках, в ящиках, для декоративних чагарників - в живих огорожах.

Як розмістити на невеликій ділянці будинок, город (Відео)

Канула в лету епоха, коли громадянам великої країни роздавали по шість соток для задоволення садово-городніх потреб. Епоха пішла, а шість соток залишилися. Картопля, яку наші батьки багато років поспіль засаджували цей клаптик землі, звичайно, колись вважалася декоративною культурою. Але зараз уявлення про ландшафтному дизайні злегка змінилися. Що зробити, щоб «шість соток» виглядали «на всі сто»?

Фундаменти дерев'яного будинку своїми руками

Дерев'яний котедж відноситься до розряду легких сооруженій.Поетому вибір конструкції фундаментів залежить тільки від стану грунтів. Якщо грунти виникненню здимань і нерухомі, то можна застосовувати конструкції простих, мелкозаглубленних, що не вимагають армування фундаментів. Можна використовувати в якості матеріалів грунтоцемент, дерев'яні стільці або цегляні (бетонні) стовпи.

Де потрібна теплоізоляція?

Треба сказати, що утеплити як у споруджуваному, так і у вже побудованому будинку можна буквально все - від фундаменту до даху. Однак для досягнення максимальної ефективності необхідно знати деякі технічні особливості, характерні для різних сфер застосування теплоізоляції.

Планування ділянки, розміщення рослин на ділянці

Ця стаття для тих, хто тільки збирається купити дачну ділянку, і для тих, хто вирішив викорчувати старі плодові дерева і чагарники і посадити нові.

Деякі садівники прагнуть посадити порівняно теплолюбні культури ближче до південної сторони.

Однак при цьому вони іноді забувають, що більш високі рослини затінюють низькі, а світло потрібен усім.