Внутрішнє оздоблення лазні

Внутрішнє оздоблення лазні робиться з чистого дерева, створюючи комфортну обстановку, яка сприяє приємному проведенню часу.

Стандартними предметами всередині кожної лазні є такие не замінні предмети як лавки, полиць і лавки.

Стіни в лазні

Здавна вважалося, що найкращим матеріалом для будови лазні це дерево. І донині стіни в лазні будують саме з дерева. Стіни в лазні роблять у вигляді брусів або колод спеціально підготовлених для цього. Стіни з дерева достатньо міцні, вони дозволяють бані "дихати", добре тримають тепло в лазні, приємно пахнуть і створюють комфортну обстановку. Перед будівництвом стін для лазні необхідно підібрати колоди однакового діаметру і обробити їх.

Фундамент для лазні

Будівництво будь-якої споруди починається з зведення фундаменту і лазня в цьому випадку не виняток. Фундамент для лазні, необхідно робити надійним тому як на ньому буде розміщено несучі конструкції, що відповідають за довговічність і міцність лазні. Незважаючи на те, що конструкція лазні дуже легка, фундамент під нею потрібно робити міцний, щоб не сталося перекосу стін після просідання.

Матеріали для будівництва лазні

Матеріали для будівництва лазні необхідно вибирати виходячи з їх експлуатаційних властивостей, враховувати те, на скільки довго вони здатні утримувати тепло, якою міцності матеріали та щільності. Чи не правильно підібраний матеріал для будівництва лазні може зіпсувати вашу будівлю. Баня буде остигати дуже швидко, мати підвищену вологість, а так само зіпсується зовнішній вигляд із за сильних перепадів повітря або вологості.

Розміри лазні

Ви вирішили будувати лазню на своїй ділянці, відмінно. Подальші дії буду т прямо залежати від того які розміри будуть у вашої лазні. Необхідно заздалегідь визначити розміри лазні, щоб в результаті отримати відмінно облаштоване місце проведення відпочинку, в якому вам і всім оточуючим буде комфортно знаходиться.

З Біде або без у своєму санвузлі

Що ви скажіть у відповідь на подібне питання? Ймовірні відповіді, загалом, то очевидні. Частина «електорату» відповість позитивно, інша частина навідріз відмовиться від цього дива цивілізованої думки, а ще одна частина відповість, що не замислювалася про необхідність наявності біде в їх мешканок. До слова сказати, основне число тих, хто спочатку відмовляється від необхідності володіння такою «марною» з їхньої точки зору річчю, чи попросту не знають що це таке, або не замислювалися над тим, наскільки це функціональний і корисний предмет в реальному житті.

Будуємо лазню своїми руками

Цілющі властивості лазні.

Жоден спосіб лікування фізичними факторами неможе зрівнятися по своїй простоті і широті охоплення з банним жаром. Після лазні полегшується робота нирок, яким іноді не під силу виділити всі шлаки, що зібралися в організмі. Поліпшуються кровообіг і лимфоток, водно-сольовий обмін, робота органів дихання. Це відбувається завдяки виведенню з організму продуктів тканинного розпаду, молочної кислоти, сечовини, солей, різних токсичних речовин під час потовиділення. Крім того, висока температура і вологість розслаблюють тканини і бронхи, що особливо корисно на півночі, де часті хронічні бронхіти і пневмонії. Дихання стає глибоким. Лазня може вилікувати радикуліти і хвороби суглобів, прогріваючи м'язи, сухожилля, зв'язки. Систематичне відвідування парної поряд з гімнастикою і дотриманням режиму харчування - просте і дуже ефективний засіб підтримувати вагу в межах норми. Баня приводить в норму вегетативний тонус, цим вона благотворно впливає на нервову систему. Крім того, лазня здавна застосовується при дитячих і жіночих захворюваннях.

Піч для лазні

Баня допомагає підтримувати здоров'я, дозволяє зберегти національні традиції і звичаї, дає можливість застосувати на практиці старі, перевірені часом рецепти, виростити наших дітей сильними і міцними духом. Безумовно, серцем російської лазні, її головною особливістю, власне робить російську лазню такої, - є піч-кам'янка, виконана з якісного червоного цегли.

Вентиляція в лазні і сауні

Вентиляція в лазні чи сауні необхідна з трьох причин. По-перше, для того, щоб лазневі процедури, дійсно, приносили користь для здоров'я. По-друге, вентиляція лазні сприяє тому, що повітря в приміщенні прогрівається швидше і рівномірніше. І, нарешті, вентильованому приміщенні сауни або лазні здатне набагато довше прослужити, не наражаючись руйнівним діям грибків і гнилі.