Як ие помилки не слід допускати при будівництві будинку на ділянці?

Що потрібно знати щоб правильно розташувати будинок

Перед процесом розташування будинку, важливо ознайомитися з самим ділянкою. Іншими слова, займіться генеральним планом, розглянувши пожежні і містобудівні норми.

Проведіть топологічну зйомку, яка покаже стан не тільки вашої ділянки, але також і сусідніх територій з будівлями розташованими на них.

Побудувати будинок і зберегти дерева на ділянці - це можливо!

Під час будівництва на ділянці завжди є ризик пошкодити зростаючі там дерева. Але ж щоб виростити їх знадобився не один десяток років. Тому потрібно вжити заходів до того, щоб захистити їх. І такі способи існують.

На думку фахівців особливо складні для будівництва лісові ділянки. Адже втручання в таку цілісну екологічну систему неминуче тягне за собою знищення дерев. І навіть вирішивши зберегти їх на своїй ділянці в процесі будівництва потрібно бути готовим до того, що це рідко можливо виконати повністю.

Як облаштувати трикутну ділянку

Якщо вам дісталася земельна ділянка неправильної форми, не поспішайте нарікати і сумувати. У трикутному, трапецієподібної ділянці є свої «плюси» - в них є своя принадність і свобода для фантазії.

Трикутна ділянка дозволяє створити динамічну композицію, створити оригінальне планувальне і декоративне рішення. Це можуть бути:

Розумний підхід до планування дачі. Як зробити будинок для душі?

Практично кожному власникові заміського земельного наділу рано чи пізно доводилося вирішувати питання перепланування своєї ділянки. Необхідність оптимального і найбільш раціонального розміщення житлового будиночка, господарських будівель, альтанок, садових дерев і чагарників в межах відносно малій площі може виникнути як на знову купленої, так і на вже десятки років експлуатованої дачі.

Як розташувати будинок на ділянці - типові помилки

Заміський будинок на земельній ділянці може розташовуватися в будь-якому місці. Конкретний вибір залежить від побажань власника. Однак при цьому варто враховувати, що від розташування будинку залежить подальше використання ділянки. Враховується чи будуть на ділянці інші споруди, для яких цілей буде використовуватися простір, що залишився і на які функціональні зони воно буде розділене. Характер проекту також диктує деякі особливості розміщення.

Як утеплити будинок зовні і зсередини

Як утеплити будинок? Методи утеплення зовні і зсередини дещо відрізняються один від одного, тому давайте розглянемо кожен вид окремо.

Як утеплити будинок зовні?

Зовнішнє утеплення передбачає величезний вибір виробів, які можуть бути з базальтового мінерального волокна, з давно застосовуваної скловати, а також з пінопласту (полістиролу). Перш, ніж ви визначитеся з вибором утеплювача, необхідно провести хоча б поверхове ознайомлення з основними властивостями цих утеплювачів, щоб розібратися в можливих мінуси і плюси. Тим більше, що різні види утеплювача мають різну ціну.

Варіанти утеплення підлоги

Комфорт проживання в заміському будинку або в звичайній міській квартирі залежить від теплоти приміщення. Температура підлоги грає тут головну роль. Утеплення підлоги можна провести самостійно. Потрібно лише вибрати оптимальний матеріал і технологію утеплення.

Гідроізоляція підлоги: способи і методи

Гідроізоляція підлоги в будинку може знадобитися в тих випадках, коли житло розташовується в регіоні, який відрізняється підвищеною вологістю або випаданням протягом року великої кількості атмосферних опадів.

Рулонна гідроізоляція та її застосування

Рулонна гідроізоляція є матеріалом, що дозволяє зберегти тепло і захистити приміщення від негативного впливу умов зовнішнього середовища. Вона стійка до корозії, солям, а також толерантна до перепадів температур.

Як утеплити гараж

Питання про те, як утеплити гараж, знайомий багатьом автовласникам. Особливо він актуальний для володарів металевих гаражів. Каркас такого гаража в кращому випадку є лише огорожею, а також дахом автомобіля, але опалення в ньому не передбачається. Тому багато власників гаражів намагаються знайти метод утеплення стелі та стін.