Поради новачкам: як вибрати шпатель

Під час ремонтно-оздоблювальних робіт не обійтися без шпателя. Найчастіше він є незамінним помічником при закладенні швів, тріщин, при декоруванні поверхонь, при усуненні нерівностей. При видаленні старих покриттів, шпалер шпатель виявиться досить до речі. Шпателі застосовуються під час підготовчого етапу обробки перед заключним.

Навісні панелі для інструментів

Навісні панелі, обладнані різного роду гаками, утримувачами і лотками підійде для зберігання таких інструментів як викрутки, молотки, стамески або електроінструменти багато чого іншого.

Для їх виготовлення знадобитися 4 шт. листового пластику (1) розміром 600 х 1200 см закріплених на вертикальних дюймових трубах (2). Безпосередньо самі труби крепяться до нижнього дерев'яному ящику (4) і верхньому упору. Для додання пластиковим листам (панелям) необхідної жорсткості до країв з обох сторін прикріплені дерев'яні рейки (3). А сам інструмент (5) можна повісити на гаки або всілякі тримачі.

Садові інструменти

Найкращі знаряддя для обробки грунту - це лопата в кінці осені і перекопочние (садові) вила влітку.

Восени грунт обробляють таким чином, щоб вона взимку залишалася в крупноглибістом стані. У цьому випадку дія морозу на грунт буде найбільш ефективним. Крупнокомковатой або глибистой структури можна домогтися тільки при перекопуванні лопатою. Якщо восени перекопувати ділянку садовими вилами, то грудки грунту руйнуються і оброблений грунт незабаром дуже ущільнюється.

Гіпсоволокнисті лист: керівництво з монтажу

При використанні гіпсоволокнистих листів для обшивки перегородок і для облицювання слід дотримуватися наступних загальних рекомендацій:

- Застосовуйте гіпсоволокнисті листи з прямими крайками, перед нанесенням шару шпаклівки фаску знімати не потрібно;

Гіпсокартон: технологія збірки перегородок і стін

Пристрій міжкімнатних перегородок за допомогою гіпсокартону дозволяє уникнути будівельних робіт із застосуванням рідких розчинів для кладки і штукатурки. Тому застосування гіпсокартону в даному випадку відноситься до сухого будівництва. Розглянемо зведення стін і перегородок за системою Knauf (ТІГІ) з використанням каркаса з металевих профілів і гіпсокартону. Між листами матеріалу укладаються теплоізоляційні та звукоізоляційні матеріали.

Сокира на дачі

Сокира - інструмент, зазвичай з металевим лезом, жорстко закріпленим на рукоятці, зазвичай дерев'яною. Існує різновид сокири, звана тесло, в якій лезо повернене перпендикулярно рукоятці. Сокира зазвичай застосовується в плотницком справі для розрубування або надання форми дереву, а також для зрубу дерев. Перш за все, варто звернути увагу на те, що на різні види операцій при обробці деревини потрібні різні сокири: для тесаним колод (плотницький), для столярних робіт та інші.

Робота з гіпсокартоном

Гіпсокартон відомий, як надійний багатофункціональний матеріал. Працювати з ним досить просто, коштує він недорого, а результат не поступається за якістю більш дорогим і трудомістким видам обробки. З його допомогою можна обробляти стіни, стеля та підлога. Залежно від необхідного результату, надалі гіпсокартонні плити можна фарбувати, облицьовувати плиткою, штукатурити і так далі.

Садові граблі

Це відоме всім сільськогосподарське знаряддя - колодка з зубами, насаджена на довгу рукоятку, призначене для згрібання сіна, листя, сміття та для розпушення землі на грядках.

Буквально якихось 20-25 років тому ніхто не міг і подумати, що граблі бувають різні. У магазинах можна було зустріти тільки один «сорт» грабель - садові, металеві, а в музеях подивитися на їх попередників - дерев'яні.

Лопата - королева інструменту

Багато, дуже багато роботи в присадибних і колективних садах виконуються вручну. Тому всім дачникам хочеться мати садово-городні інструменти та інвентар, якими якісно, продуктивно і з задоволенням можна виконувати всі операції з обробки грунту, догляду за рослинами і збирання врожаю. Такий набір інструментів кожен визначає сам, виходячи з розмірів та місця розташування ділянки, властивостей грунту, наявності системи водопостачання та електрифікації, кількості активних членів сім'ї.

Секатор - це ... Історія секатора

Підрізати гілки садовим ножем - це майже що мистецтво. Причому мистецтво, яким зовсім не обов'язково володіти. Зріз вийде чистим і акуратним, а рубець швидко заживе, якщо ви візьмете в руки простий інструмент - секатор.