Будинок, якому не страшні холоди

Краще всього зробити це ще на етапі будівництва. Адже добре відомо, що переробляти і перебудовувати готовий будинок не тільки значно складніше, але і набагато дорожче, ніж зводити його «з нуля». Мабуть, це один із хрестоматійних випадків, що підтверджують справедливість приказки «Скупий платить двічі».

Комфорт у будинку

Сьогодні власники приватних будинків і міських квартир все більше уваги приділяють зовнішнім виглядом і інтер'єрам житла, намагаючись підкреслити свій смак, індивідуальність і соціальний статус. Однак комфорт мешканців будинку залежить не тільки від дизайнерських вишукувань, зручних меблів і сучасної побутової техніки, а й від такого малозначимого, на перший погляд, нюансу, як мікроклімат.

Тепла підлога своїми руками

Завдяки використанню систем теплих підлог, температура ідеально розподіляється по кімнаті. Повітря рівномірно нагрівається знизу, поступово піднімається вгору. Якщо ви плануєте встановлювати теплу підлогу в дуже великому приміщенні, то слід врахувати, що нагрівальний кабель може пройти через деформаційний шов. Товщина стяжки повинна бути рівномірної по всій поверхні підлоги, при виникненні ситуацій, коли пів застигає нерівномірно, можуть утворитися тріщини. Для того щоб стяжці у великому приміщенні додати особливу міцність необхідно монтувати кабель на металеву сітку. Вона стане одночасно і армирующим елементом. Упрочнить поверхню стяжки можна за допомогою склосіток, спеціальних складів або «плаваючих» типів стяжки.

Як прочистити димар - пічну трубу

Перевіряти димар - пічну трубу господарям слід не рідше двох разів на рік. А саму чистку пічної або камінної труби можна робити, звичайно, рідше - все залежить від швидкості заростання димоходу сажею та іншими продуктами неповного згоряння палива.

Швидкість заростання, у свою чергу, залежить від конструкції печі або каміна, якості їх будівництва та експлуатації цих старовинних опалювальних споруд.

Чому не топиться і димить піч

Тому, хто рідко відвідує дачу взимку, розтопити піч буває не просто: дим чомусь не хоче йти в трубу, а норовить просочитися в кімнату через дверцята і будь-які щілини. Виникає питання, чому не топиться і димить піч?

Піч в заміському будинку

Піч в усі часи була і залишається не тільки джерелом тепла, а й засобом для приготування їжі, підігріву води і повітря в сільських та садових будинках, лазнях, теплицях, застосовувалася вона також і для хлібопечення і копчення продуктів. Для цих цілей найчастіше використовують спеціалізовані печі, але застосовуються і комбіновані варіанти, наприклад опалювально-варильні.

Як правильно вибрати масляний радіатор?

Напевно, ви прийняли рішення придбати масляний радіатор тому, що він не створює зайвого шуму, безпечний, якщо в будинку є малюки, а також надійний. Відсутність відкритих обігрівальних елементів убезпечить приміщення від можливості виникнення загоряння. ТЕНи пристрої прослужать довго, завдяки тому, що вони функціонують в щадному режимі, адже вони повністю занурені в масло. Чим більше поверхня масляного радіатора, тим потужніше потік теплого повітря, який зігріє вашу квартиру.

Як правильно топити піч

Літній сезон на дачній ділянці підійшов до кінця. Всі роботи в саду і на городі зроблені. Якщо у вас на дачі є цегляна піч, то добре було б до настання холодів підготувати її зимової експлуатації.

Адже все одно, як мінімум кілька разів, доведеться туди навідуватися й топити піч. Деякі любителі природи взагалі зустрічають Новий Рік на дачі.

Порядовка печі для дачі. Барбекю і казан

Останнім часом широко розгорнулося будівництво заміських будинків в селах і на садових ділянках. Освоєння будь-якої ділянки починається з розбиття території.

Після зведення основних будівель, як правило, переходять до етапу благоустрою ділянки: посадці садових і декоративних дерев і чагарників, розбивці грядок і клумб, доріжок та спортивних майданчиків, ну і, звичайно, - зон відпочинку. А яка зона відпочинку зараз без мангала!

Піч для дачі. Барбекю з казаном

Опишемо, як своїми руками на дачі зробити красиву і практичну піч з барбекю і казаном. Господарочка на дачі буде дуже рада нашим вмілим рукам. Ну, приступимо до справи.

Всім привіт. Завжди дуже красиво виглядає, коли поруч з дачним будиночком піднята симпатична альтанка.