Популярні опори для рослин на ділянці

У садовому і ландшафтному дизайні неможливо обійтися без спеціальних елементів, які прикрашають сад і формують його зовнішній вигляд. До таких садовим аксесуарів відносяться опори для рослин. Вони бувають кілька видів і відрізняються по свій функціональності.
бамбукові палиці

Пристрій басейну в приватному будинку. Всі кроки споруди!

З плином часу, басейн перестав бути розкішшю високопоставлених осіб і став доступний для все великої кількості громадян.

Проста прогулянка по найближчого селища, села, стане підтвердженням цих слів.

Тепер, коли басейн вже не просто мрія, варто задуматися про аспекти, необхідних при облаштуванні останнього у себе на дачі.

Зона барбекю. Дизайнерські ідеї та поради щодо її зведення

Барбекю трохи схоже на камін, відрізняючись тільки тим, що в ньому присутня димохід і відкритий вогонь. Але в сучасних умовах зустрічаються неординарні барбекю. Вони не одне століття використовуються на російській землі і за цей час набули широкого поширення і визнання.

Закрита альтанка для дачі: приклади і нюанси самостійного будівництва

Багато дачника споруджують ці споруди на своїй ділянці. У ній можна провести час з друзями, або ж просто відпочити самому.

Альтанка не тільки прикрашає ділянку, але також стає місцем, де збирається вся родина. Влітку там можна влаштувати місце для ігор дітей, а господині можуть створювати там різні страви. А взимку в закритій альтанці можна проводити пікніки.

Теплиця своїми руками. Швидко, дешево і просто

Якщо терміново потрібна теплиця, а готові варіанти не влаштовують, не впадайте у відчай. Просту теплицю можна побудувати самому.

Будуємо альтанку на дачі. Які моменти потрібно врахувати при будівництві? важливі поради

Як приємно попити чай на свіжому повітрі в колі друзів. Для цього буде потрібно місце відпочинку, яке обов'язково має бути на садовій ділянці. В якості такого місця може виступати альтанка. Але при будівництві цієї садової споруди потрібно врахувати масу нюансів.

Як побудувати теплицю своїми руками?

Напевно, кожен господар на своїй садовій ділянці мріє отримувати багатий і смачний урожай овочів і фруктів. Часом для досягнення зазначеної мети варто трохи попрацювати своїми руками. Наприклад, можна для початку побудувати теплицю. Це в першу чергу не тільки економічно вигідно, але і забезпечує додавання в раціон харчування екологічно чистих продуктів, вирощених в тепличних умовах.

Як облаштувати літню кухню в саду. Робимо своїми руками!

Майже в кожному саду заміського земельної ділянки або дачі існує спеціально обладнане місце, призначене для приготування їжі. Це може бути звичайний мангал або ж більш серйозна конструкція - вулична піч, яку господарі мають у своєму розпорядженні неподалік від житлових будівель.

Подібна близькість виключає необхідність перенесення тарілок, каструль і продуктів харчування через всю площу ділянки.

Патіо на дачі: поради з облаштування і кілька затишних ідей

Скільки матеріалів, стільки і варіантів самої обстройки такого стилю декору саду, як патіо. Так, він може бути зроблений з бетону, цегли, буту, гравію і багато чим іншим. Також є різні варіанти і на укладку цегли.

Патіо або зимовий сад. Як правильно організувати на ділянці?

Раніше прибудинкові ділянки використовувалися здебільшого для розбивки городів, посадки плодово-ягідний культур і, відповідно, були пов'язані з роботами. Однак останнім часом на хвилі активного розвитку ландшафтного дизайну все частіше ан ділянках стали з'являтися патіо - райські куточки для тих, хто любить відпочивати на відкритому повітрі.