Вертикальне озеленення за допомогою жимолості - догляд та поради

Якщо у людини є ділянка, то на ньому він вирощує щось і, звичайно, розбиває сад. Кожен дачник садить свої улюблені квіти, чагарники, щоб створити затишну обстановку.

Але є такі рослини, що особливо улюблені - жимолость-каприфоль, про неї і піде мова далі. Виростити її нескладно, головне, знати головні тонкощі.

Зелена галявина або сіємо газон за всіма правилами

Площа біля будинку найкраще займати красивими квітами і травою. Звичайно, в останньому випадку мова не йде про простих бур'янах.

Трава у дома - це газон, що зараз на піку популярності у ландшафтних дизайнерів. Але створити ідеальну галявину можна і без особливого досвіду, якщо знати основні правила.

Прикраса садових ділянок

Всеохоплююча практичність попередніх поколінь в організації садового ділянки в прагненні засадити кожен куточок і зібрати урожай пішла в небуття.

Сьогодні все змінилося, і організація садівництва поєднує в собі красу і практичність одночасно.

Першим кроком буде планування і розміщення кожного окремого ділянки-грядки для створення повноцінної комплексної картини. Виділити бажану тематику або всієї ділянки, або розмежувати на зони, розділивши доріжками або будівлями.

Як створити живопліт на дачній ділянці

Жива огорожа не тільки різновид огорожі. Вона захищає особисту територію від проникнення сторонніх, оберігає від сторонніх поглядів. Такий вид огорожі являє собою важливу деталь ландшафтного дизайну, який доповнює індивідуальний стиль. Жива огорожа охороняє насадження від холодних вітрів, рятує від ранніх заморозків. Іноді на ній в'ють гнізда птахи.

Навіть в зимовий період гілки чагарників, що утворюють 2-метрову огорожу, здатні охороняти від вітрів територію шириною до 50 метрів. З цієї причини необхідно створювати живі огорожі по межах індивідуальних ділянок. Такий варіант ідеальний для дачних товариств і селян.

Вирівнювання і планування ділянки - запорука зручності і краси

Більшість знову нарізаються земельних ділянок знаходиться на пересіченому рельєфі, коли на площі 50-100 м2 є піднесення і зниження рівнів відміток землі. Це незручно для будівництва та вирощування садово-городніх культур.

Способи планування різняться, виходячи з початкових умов, перепадів рівнів і призначення ділянки. Розглянемо докладніше як вирівняти земельну ділянку для будівництва будинку і облаштування саду.

Створення живоплоту з вічнозелених рослин, що в'ються

Досить часто дачники на своїй ділянці хочуть влаштувати живопліт, адже це виглядає просто чудово і цікаво. Але крім красивих якостей такі огорожі можуть виконувати і інші функції. З їх допомогою можна задекорувати і замаскувати старі стіни, а також їх можна використовувати для створення тінистого ділянки в саду.

До того ж такі зелені паркани створюють ділянці захист від пилу і вуличного шуму. Та й ростити такий паркан досить просто, а після він буде гарним прикраса всього ділянки.

Як зробити свій садову ділянку красивим і неповторним?

В першу чергу подбайте про те, щоб ваші грядки виглядали красиво і естетично. Розділіть ділянку на зони, де буде розташовуватися город, садові дерева і чагарники. Город найкраще розташувати безпосередньо за будинком, садові дерева посадіть в кінці ділянки, а чагарники по периметру паркану. Для більшої привабливості замість звичайних грядок зробіть декоративний город.

Красиво оформлені садові доріжки також стануть прикрасою. А якщо ви доповніть їх підсвічуванням, в темний час доби вони будуть не тільки привабливі, але й зручні.

Ставок на дачній ділянці

Навіть маленький ставок на дачній ділянці притягує погляд. Приємно дивитися на воду, насолоджуючись ароматом квітучих поруч трав. Але не на кожній дільниці є природна водойма, зате штучний ставок спорудити нескладно, використовуючи підручні матеріали.

Як вибрати ділянку для ставка

Для штучного водоймища краще вибирати відкриту площадку, щоб листя з високорослих дерев і чагарників не засмічувати воду. Захисну сітку для води все одно доведеться робити, оскільки вітер буде приносити сміття, який буде накопичуватися на дні.

Світильники на сонячних батареях. Як створити вечірнє освітлення саду?

Освітлення додає саду якусь таємничість і загадковість. Існують садові світильники стаціонарні і переносні. Переносні - це ті, які працюють від сонячної батареї. Як же можна їх застосувати в саду?

Переносні світильники мають безліч форм і забарвлень. Вони можуть бути круглими або напівкруглими, у вигляді різних тварин, мати мозаїчний малюнок, бути прозорими або матовими, кольоровими або білими. Такі світильники можуть бути на ніжці, в цьому випадку їх встромляють в землю. Їх можна розташувати уздовж доріжки, в квітнику, щоб ввечері м'яке світло таких ліхтариків ніжно підсвічували рослини.

Робимо плитку для садових доріжок самостійно. Всі тонкощі ...

Кожен, у кого є сад або город, знає, що після дощу там бувають бруд і сльота. Тим, хто не бажає бруднити зайвий раз взуття ну і просто любить красу, рекомендується викласти доріжки зі спеціальної бетонної плитки.

Звичайно, можна купити плитку, але в рази дешевше зробити її самостійно, тим більше що це нескладно. Для виконання робіт знадобляться не тільки робочі руки, а й видаткові матеріали: