Як викорчувати пень на ділянці. Найпростіший спосіб!

На кожній дільниці ростуть дерева і рано чи пізно від них доведеться позбутися, будь то вік або необхідність звільнити простір, для побудови сараю, альтанки або оформлення нової грядки. Чим більше дерево, тим складніше його позбутися, в тому числі і від пня.

Можна, звичайно, оформити його як лаву, столик або просто елемент декору, але рано чи пізно він почне гнити, пускати нові пагони і в ньому заведуться комахи-шкідники, від яких в подальшому теж доведеться позбавлятися. Та й не кожен пень має привабливий вигляд.

Як обладнати умивальник на дачі

Необхідний мінімум для проживання людини в будь-якому місці і будь-якому кліматі дах і вогнище. Але для життя комфортної потрібна ще маса всяких споруд. Перш за все - "пристрою" для особистої гігієни.

Зв'язати правильно віник, з чого зробити віник, види віників

У компанії завзятих любителів паритися завжди є свій дока, який в цій науці набив руку більше за інших. У нього в баулі повно всяких чарівних настоїв для різних ароматів: щоб на кам'янку плескати, чай "до" і чай "після" і, звичайно, який-небудь абсолютно унікальний віник. Чому б вам теж не стати таким же професіоналом?

Засоби для дачних туалетів

Той, хто живе на дачі в теплу пору року, змушений стикатися з певними труднощами, викликаними відсутністю звичних міських зручностей.

А у власників ділянок з "великим стажем" виникають додаткові проблеми, якщо багаторічне користування вигрібною ямою призвело до її переповнення. Не всім по кишені звернутися в сервісні служби, щоб вирішити дане питання.

Запитання пічному майстру

Ви збираєтеся побудувати, відремонтувати або переробити піч. Звичайно, хочеться, щоб все вийшло і красиво, і технічно грамотно. А ще (майже всім) дуже важливо вписатися в N-у суму і не платити потім ще за допущені огріхи. У кожному разі, на шляху до нової печі, каміна у вас виникає багато питань. На деякі з них відповідає пічної майстер.

Піч на дачі, як топити піч

Щоб сім'я почувалася в будинку затишно, температура в приміщенні повинна бути не менше 20 ° С. Здавалося б, не таке вже й хитре справа - протопити піч на дачі. Однак, як часто буває, піч топиться, дрова тріщать, а в будинку все одно холодно.

Городнє опудало

Як вберегти врожай від шкідників?
З незапам'ятних часів селяни і дачники різних країн ламали голову над цим питанням. В результаті цієї головоломки одна за одною з'являлися на світ садові ляльки.

Вони ж городні лякала. Милі і противні, добрі та злі, розумні і дурні, сумні і радісні, безхарактерні і вольові ... Якби одного разу вони зібралися разом, почала б відлік свого існування окрема країна.