Город для початківців

Кожен городник колись починав новачком, і обрав своїм хобі заняття з вирощування рослин на дачі або присадибній ділянці.

Спочатку завжди постає питання, на що звернути більше увагу, як почати створювати город для початківців.

Продаж овочів і фруктів - рентабельний власний бізнес

Працювати на себе - мрія багатьох, але далеко не кожен готовий ризикнути стати підприємцем і зануритися в світ бізнесу. Не в останню чергу це пов'язано з тим, що потенційний бізнесмен просто не може вирішити - чим же краще зайнятися, що принесе вигоду?

Завдання значно ускладнюється, якщо мова йде про слабкий стартовою сумі. У такому випадку можливості досить обмежені, тому вибір заняття стає особливо складним завданням. Традиційно продаж продуктів харчування є хорошим варіантом для старту невеликого бізнесу, а в ситуації, коли все більше людей починає дотримуватися здорового способу життя, прибутковою справою може стати продаж і постачання овочів і фруктів.

Якщо у вас виникло бажання переїхати в село

Якщо у вас виникло бажання переїхати в село - ви повинні врахувати деякі моменти. Скажімо так, підготуватися морально. На що можна розраховувати?

1. Позитивні емоції вам забезпечені. Гармонія природи, її ритми не можуть не позначитися благотворно на вашому настрої і самопочутті. Чудова можливість стикнутися і відчути весняне пробудження кожної травіночкі, кожної нирки на дереві, кожної комашки. Що може бути прикольніше, коли бачиш прокинувся їжачка, спостерігаєш, як прямо на очах збільшуються в розмірі і набухають бруньки на вишнях, абрикосах. Взимку теж вистачає захоплюючих моментів, нехай фарби не яскраві, але зате візерунки зими неповторні. І все це для вас, як зараз кажуть, в режимі 24 \ 7. І абсолютно безкоштовно, і без особливих зусиль. Відкриваєш очі, і не тільки очі - всіма органами почуттів сприймаєш навколишнє гармонію, і приходиш у умиротворений стан власної душі.

Як підготувати кішку і господарів до дачного сезону

З наближенням літа власники тварин замислюються про проблеми, з якими вони зіткнуться при переїзді на дачу. Не в останню чергу це стосується і домашніх тварин, в нашому випадку, кішок.

Якщо ваша кішка не в перший раз їде на дачу, то стресу від переїзду у неї не буде: вона звикла і до перевезення, і до життя на дачі. А ось, якщо ваша вихованка вперше подорожує на дачу, то треба її підготувати до нової незвичної для неї життя.

У допомогу починаючому дачнику

Городні премудрості - це не тільки секрети успішних дачників, які допоможуть вам в організації ваших городніх і садових робіт. Найголовніше - правильно розподілити свої сили і час, так, щоб всі ваші городні і садові турботи приносили вам радість з одного боку, і були ефективними - з іншого.

Для початківців дачників ми приготували деякі рекомендації, які допоможуть вам зробити вашу ділянку красивим і врожайним.

Життя на дачі зимою

Чомусь у міських жителів склалося дуже стійка думка, згідно з яким дача взимку не потребує догляду. І справді, чим зайнятися взимку мешканцеві заміського будинку на присадибній ділянці якого немає живності, що вимагає постійного догляду, а город і сад укриті білим покривалом? Що робити взимку на дачі?

Начебто, як і, дійсно, нічим. Насправді це далеко не так і думати, що взимку можна сидіти склавши руки і, гріючись біля теплої грубки, спостерігати за хороводом сніжинок, може дозволити собі тільки дуже недосвідчений садівник.

Беремо собаку та іншу живність на дачу

Тварини подорожувати не люблять. Але городян з приходом тепла тягне на дачі, а значить, постає питання транспортування вусатих-хвостатих-крилатих. Для тих, кому це належить, ми склали пам'ятку, в якій за допомогою фахівців спробували прояснити, як організувати процес перевезення з меншими проблемами як для того, кого везуть, так і для того, хто везе.

Сад зручний для літніх людей. Дача для пенсіонера

Зробити сад зручним для літніх людей нескладно - іноді треба всього лише продумати і змінити деталі

Город.

За рідкісним винятком пенсіонери розбивають на ділянці численні грядки і розводять плодовий сад, проводячи таку планування ділянки. Старше покоління зазвичай дбайливо ставиться до традицій, у тому числі і в дачному працю, і іноді доводиться вести справжню просвітницьку роботу в галузі сучасних садових технологій. Широкі і ідеально рівні доріжки і межі - неодмінна умова в городі для літніх людей, і бажано, щоб вони були з твердим і обов'язково неслизьким покриттям. Жорстка окантовка гряд - ще один спосіб і зробити город привабливіше, і зменшити трудовитрати.

Місця для відпочинку на дачі. Дитячий майданчик

Для багатьох людей одним з найважливіших питань, що виникають під час облаштування житла або дачі, є дитячий майданчик. І це цілком зрозуміло: в теплу пору року малюкам особливо необхідні свіже повітря, рухливі ігри, можливість побути на сонечку, серед природи.

Це питання хвилює не тільки батьків, а й бабусь-дідусів, тому що найчастіше внучат їм привозять на все літо. Дітлахи не завжди охоче залишаються в селі на такий тривалий термін, і причина, як правило, буває одна: «Мені тут нудно, мам!». Природно, в місті цікавіше, тому що практично біля кожної багатоповерхівки облаштовані спеціальні дитячі майданчики з турніками, пісочницями, гойдалками, і дитині, який звик грати там, та ще в компанії з іншими діточками, буде дійсно нудно в оточенні грядок і клумб.

Садові меблі - запорука затишку на дачі

Пройшли ті часи, коли ми у своїх садах обмежувалися лавкою близько ганочка, - сучасний ландшафтний дизайн облаштовує зону відпочинку не гірше, ніж вітальню у будинку!

Сьогодні асортимент садових меблів настільки великий, що вибір нерідко перетворюється на проблему: меблі якого стилю віддати перевагу, з якого матеріалу, стаціонарну або переносну, чи буде вона в моді через пару років, зроблена своїми руками або меблі в кредит? Важко дати якісь конкретні рекомендації, тому що все-одно кожен господар орієнтується на свій смак і достаток. Єдине, мабуть, що можна порадити: перш ніж вибирати, визначите для себе, що важливіше, - естетика, практичність або комфорт?