Як правильно підібрати поливальний шланг: види, характеристики та поради

Раніше все поливали тільки гумовими шлангами. На сьогоднішній день ринок пропонує вам великий вибір, в якому губляться навіть досвідчені городники. Розглянемо вид і переваги шлангів, постараємося з'ясувати які з них краще.

Валка. Очищаємо сад від аварійних дерев

Перша проблема, з якою стикається щасливий володар ділянки або заміського будинку, звільнення місця від не потрібних або аварійних насаджень. Становлять загрозу: сухостій, насадження перешкоджають проведенню робіт по заливці фундаменту. Аварійне дерево, що загрожує обрушитися на припаркований автомобіль або дерева покалічені шкідниками.

Господарю ділянки нічого не залишається, крім як усунути загрозу, шляхом валки. Чим швидше перешкода буде прибрана, тим краще. У 70% випадків валка дерев стає крайньою необхідністю.

Як допомогти хвойному рослині пережити сувору зиму

Сьогодні садівникам доступні не тільки "місцеві" саджанці, а й дерева, привезені з інших країн або кліматичних умов. Звичайно ялівці, сосни, кипариси, туї, ялини, тиси стануть чудовою прикрасою присадибної ділянки, але вони потребують особливого догляду.

І готувати їх до майбутньої зимівлі потрібно практично відразу після посадки.

Як правильно доглядати за ягідними чагарниками в осінній період?

Ще восени необхідно подбати про збереження здоров'я саду, а також про полегшення весняних робіт. Щоб ягідні чагарники пішли в зиму правильно, їм потрібно обрізка, поливання, мульчування, укриття. Розглянемо догляд за кожною з культур докладніше.

Малина

Після закінчення вегетаційного періоду малина проріджується, видаляються пошкоджені, хворі пагони. Прибираються бур'яни, листової опад, що особливо актуально, якщо рослини були піддані захворювань.

Догляд за трояндою восени. Як правильно обрізати квіти?

Роза вже давно стала окрасою будь-якого саду. Її вирощують і в умовах Сибіру, ​​і в теплих краях нашої країни. Але багато хто стикається з тим, що на їх ділянці троянда прекрасно росте і квітне 1 рік, а вже після зими кущ гине, і доводиться знову купувати квітка і садити в надії, що на цей раз все буде інакше.

Садимо тюльпани восени

Коли відбувається посадка цибулин квітів

З настанням осені листя на деревах починає потроху червоніти від погодних умов, пов'язаних з похолоданням, грунт розпухає від вологості і саме цей момент є кращим для висадки цибулин тюльпанів, нарцисів, лілій, рябчиків, крокусів, гіацинтів і мускаріков.

Які квіти посадити восени на садовій ділянці?

Дачники на своїх ділянках не тільки вирощують овочі, але і приділяють увагу квітам. Правильно підібрані рослини зроблять клумбу гідною прикрасою ділянки і джерелом гарного настрою з ранньої весни до глибокої осені.

В останній період дачного сезону клумба буде радувати своєю яскравістю, якщо там посадити такі рослини:

Запилення рослин - що це таке і як провести з мінімальними втратами для свого бюджету

Багато потенційних автори всіляких інтернет-журналів і садівництві, і городництві діляться своїм багаторічним досвідом щодо догляду за рослинами, щоб вони не тільки радували своїх господарів зовнішнім виглядом, але ще і давали плідний урожай. Так, наприклад, питання збору насіння і їх повторне використання є сукупністю всього багаторічного досвіду, який і буде використовуватися під час осінніх робіт в городі.

Поради дачника - планування городу. Маленькі корисні хитрощі!

Будь дачник - людина, яка любить експериментувати, він намагається якомога краще упорядкувати свій город. Для ефективного облаштування городу необхідно, щоб це було практично і, немало важливо, красиво.

Першим кроком є ​​визначення овочів, які Ви хочете виростити, і їх кількість.

Ефективні методи боротьби з бур'янами

Навряд чи будь-якої дачник прийде в захват, побачивши, що розташований на його ділянці квітник з улюбленими рослинами, що радують око як господаря, так і стороннього спостерігача, раптом, втратив свою привабливість через появу бур'янів.

Безперечно, такі рослини, як кульбаба, подорожник, полин, грицики, мати-й-мачуху, кропиву і т.п. до розряду шкідливих або небезпечних віднести не можна, так як вони мають цілу низку лікувальних властивостей і вельми успішно використовуються в народній медицині.