Чи захистить томати від хвороб - кефір

Кожен садівник хоч раз зустрічався з таким захворюванням як фітофтороз. Ця грибкові захворювання вражає не тільки картопля, а й томати. Ознаками цього захворювання є плями коричневого відтінку, які з'являються на стеблах і листках рослини.

А якщо погода досить дощова, то на виворітного стороні листя утворюється ще й наліт білого відтінку. Плоди томатів теж страждають, на них з'являються темні плями, які досить швидко збільшують свій розмір. Плід стає дуже м'яким на початку хвороби, а потім починає тверднути.

Як боротися з фітофторозом на томатах?

Необхідно регулярно проводити профілактику цього захворювання, особливо важливо це робити якщо літо надто холодну і багате на дощі. Кожні чотирнадцять днів необхідно ретельно обробляти кущі томатів розчином спеціальних препаратів з вмістом міді. Перша обробка повинна проводиться для розсади. Друга перед тим, як розсада буде висаджена в город і третя через чотирнадцять днів після посадки у відкритий грунт.

Якщо все-таки сталося так, що фітофтороз вразив кущі томатів, необхідно відразу ж вживати заходів. Необхідно обприскати томати розчином з десятипроцентній кухонної солі. В результаті цієї обробки з'явиться захисний бар'єр, який не дасть грибків проникнути всередину.

Відмінним захисником томатів від фітофторозу є звичайний кефір. Один літр кефіру потрібно розвести в п'яти літрах води і отриманим розчином ретельно обприскати кущі томатів через чотирнадцять днів після їх посадки у відкритий грунт і потім повторювати обробку через кожен сім днів. Така обробка кефіром дозволить томатам не заразитися фітофторозом, рости і плодоносити набагато краще. Після такої регулярної обробки навряд чи якісь бактерії зможуть дістатися до кущів і плодів томата.

Якщо ж вчасно не провести обробку, то листя томата швидко засохнуть або згниють, а плоди будуть непридатні для вживання в їжу. Це все призведе до повної загибелі рослини.

Крім фітофторозу томати може вразити чорна ніжка і фузаріозне в'янення. Чорна ніжка викликає почорніння кореневої шийки. Вона виникає через різкі перепади температури і підвищеного рівня вологості грунту.

При фузаріозного в'янення уражаються коріння. На них з'являється наліт білого або ніжно-рожевого відтінку, рослина поступово жовтіє і в'яне.

Для того, щоб позбутися від цих захворювань необхідно ніколи не вирощувати одні й ті ж культури на одному місці частіше ніж через три-чотири роки. Так як бактерії збуджують ці захворювання залишаються в грунті.

Після збирання врожаю обов'язково необхідно прибирати з ділянки всю бадилля і плоди. Уражені хворобою кущі спалювати за межами городу.

Насіння перед посадкою на розсаду обов'язково слід витримувати в розчині марганцівки протягом двадцяти чотирьох годин. Після цього промивати і сушити.

Регулярно оглядати кущі на наявність ознак захворювання, якщо такі є, то потрібно їх негайно видаляти з ділянки і знищувати.

Так само слід регулярно проводити обприскування наступними пркпаратамі: одновідсотковою бордоською рідиною, фундазолом, хлорокисью міді, Ридомиль, топсином і топазом.

Так само відмінно допомагає внесення добрив. Так як це розчулює імунітет рослини і підвищує рівень його опірності до захворювань. Найкраща підгодівля - це розчин коров'яку, курячий послід, жижа з гною і зольний луг.

Зазвичай такі розчини наполягають протягом декількох днів, потім розводять десятьма літрами води і ретельно обприскують кущі.