Як садити помідори

Посадка помідорів в грунт для жителів сільських районів - вже звична справа. Вони звикли це робити, так як краще використовувати ресурси приватного будинку у всій красі.

Дійсно, було б дуже нерозумно, маючи свій дім, свою землю, ходити на ринок за овочами. Сільський житель, раз вже влаштувався в місцях, далеких від загрязенной атмосфери, і воліє харчуватися натуральними продуктами.Багато жителів міст в останні роки юрбами біжать з мегаполісів у тихе і спокійне сільське життя. З появою можливості жити за містом з часом в голову приходить думка і про володіння власними міні-плантаціями. А чому ні? Але багато з цього ж ряду екс-міських жителів задаються питанням про те, як садити помідори, огірки, перець та інші овочі. На порядку денному роздобути відповідь на такий, на перший погляд, важке питання.

Для початку нам необхідно дізнатися про настільки корисний овоч трохи докладніше.

Помідор, по-перше, самоопыляющийся овоч. Тим не менш, у квітці помідора є як чоловічі, так і жіночі органи розмноження. По-друге, треба обов'язково пам'ятати, що помідори дуже теплолюбні.

Оптимальною температурою для їх розвитку і зростання є відмітка в 22-25 градусів, зрозуміло, з плюсом. При температурі менше 10 градусів нижче нуля пилок не дозріває і зав'язь, яка не була заплідненої, відпадає. Як садити помідори?

Ми майже істини. Щоб все було гладко, квіти повинні бути заплідненими. Для цього потрібен вітер, щоб розносив пилок. Це зазвичай робиться наступним чином. Уздовж стелі парника натягують дріт, паралельно грядок.

Поряд з розсадою, яку ви тільки що, припустимо, посадили, встромляється дерев'яний кілочок. Біля кожного кущика. До нього прив'язується мотузка і прив'язується до дроту на всю довжину. Коли рослина почне рости, воно буде підніматися, тут мотузка служить помічником у підтримці, так як при появі плодів вага зростає і рослина буде лягати. Ваше завдання - у міру зростання акуратно закручувати рослина на мотузку. У теплу погоду бічні вікна парника піднімають і вітер вільно гуляє по всій території, розносячи пилок. Ну що, хоча б частково дізналися, як садити помідори?

А перед створенням умов навколо насіння помідорів чері треба ретельно відібрати. Вони повинні, зрозуміло, нічим не хворіти, повинні мати правильні форми. Необхідно замочити їх на 24 години у воді кімнатної температури, після - потрібно загорнути їх у вологу марлю і приблизно кожні 12 годин дивитися, не почали вони «прокидатися». Як тільки зернятка дали паростки, їх необхідно пересадити на відповідний лоток.

Розсаджувати в лоток їх необхідно на відстані 2-3 сантиметрів один від одного. Полийте, викладіть пророслі насіння і присипте сухою землею в 2 сантиметри.

Розміщуєте лоток на підвіконні, щоб був доступ до сонця. Вже через день-два ви побачите, що питання про те, як садити помідори, вирішено, - вони почнуть проростати. Як тільки маленькі «дерева» зростуть на 15-20 сантиметрів, їх сміливо можна перемістити на територію теплого парника. Розміщувати їх на відстані 25-30 сантиметрів.

Через пару тижнів можна збирати урожай. Питання про те, як садити помідори, вирішено вздовж і впоперек, приблизно так само, як розсаджені томати у вашій теплиці.