Сприятливі дні для посадки томатів

Багато городників не можуть собі уявити початок роботи з посадками без попереднього знайомства з місячними днями, оскільки Місяць робить величезний вплив на ріст рослин.

Трапляється так, що при посадці в абсолютно несприятливий день результат буває просто напросто - негативним. Якщо ми навчимося визначати сприятливі дні для посадки томатів, то зможемо уникнути багатьох неприємностей, які пов'язані з посадками рослин в невідповідний день.Існує методика самостійного розрахунку підходящих днів для висадки рослин по Місяцю. Інформація, правда, спрощена і неповна, але досить точна і допоможе вам розрахувати сприятливі дні для посіву томатів по Місяцю.

Підготуйте відривний календар, для того, щоб знати фази Місяця, а також через зодіакальні знаки, через які Місяць буде проходити в певне число місяця.

Знаки зодіаку можна розділити на родючі: Рак, Телець, Терези, Козеріг, Риби, Скорпіон.
Безплідні: Близнюки, Овен, Лев, Водолій, Діва.
Вологі: Рак, Скорпіон, Ваги, Риби - у ці знаки роблять підгодівлі.
Сухі: Близнюки, Овен, Лев, Водолій, Стрілець - знаки можна прибирати урожай на убуваючому Місяці.


Несприятливими днями для посадки вважаються: 1-2 дня перед і після молодика і повного місяця. У ці дні пересаджувати і садити не можна, а краще тільки робити прополку.

Як розрахувати сприятливі дні для посадки томатів? Відразу слід сказати, що томати краще висаджувати на зростаючому місяці.

Розрахувати сприятливі дні для посіву помідор можна за знаком зодіаку. Треба подивитися, на які дні потрапляють родючі знаки, і садити в ці дні. Якщо ж календарні терміни цілком сприятливі, а ось фази Місяця не дуже, то слід садити в заключний день розташування Місяця у відповідному знаку.

Наприклад, ви бажаєте посіяти помідори для розсади на початку Березня, але, подивившись у календар, бачите, що практично вся перша частина Березня перебуває в убуваючому Місяці, яка несприятлива для посадки. При цьому якщо починати посадку в Лютому, то це занадто рано, а в самому кінці березня буде пізно. Тоді треба поступити наступним чином: знайти сприятливий знак, наприклад, Ваги, подивитися в календарі дні, коли Місяць буде знаходитися в цьому знаку. Садити треба в останній день, коли місяць розташована в знаку Терезів. Це будуть сприятливі дні для посадки томатів.

Якщо ви посадіть рослини в знаку Тельця, а це сприятливі дні для посадки томатів, то урожай буде великим і буде добре і довго зберігатися в тому випадку, якщо він буде зібраний у відповідний термін, однак насіння будуть не дуже високої якості.

Рослини, посіяні в знаках Риб і Раку, дадуть багатий урожай, який, однак, не підлягає тривалому зберіганню, особливо в знаку Риб. Насіння таких рослин також будуть мати невисоку якість.

Урожай від рослин, посаджених у Вагах, Козерозі, Скорпіоні, особливо ж у Козерозі, буде хороший, добре і довго зберігається, насіння будуть мати найвищу якість.

Рослини, посаджені в Стрільці, дадуть невеликий урожай, однак насіннєвий матеріал буде мати вкрай висока якість, якщо він не буде зібраний у знаках Скорпіона, Риб і Раку.

Впливає Місяць чи все-таки ні на терміни городніх робіт, варто визначати сприятливі дні для посадки томатів - точно сказати не можна, слід з'ясовувати всі досвідченим шляхом. А в літературних джерелах надто багато всяких протиріч. Багато фанатів посадки на Місяць отримують відмінний урожай, може бути конкретно тому, що садити по іншому вони й не пробували. Відповідно, багато людей вважають, що Місяць взагалі ні на що не впливає і орієнтуються виключно на календарні терміни, отримуючи при цьому теж чудові врожаї. Де ховається правда, вирішувати вам.