Користь волоського горіха. Застосування в народній медицині

Про користь цих горіхів відомо давно. Їх недарма називають плодами здоров'я. Безцінна їх користь в профілактиці старіння людського організму. Їх унікальні цілющі властивості визнані і народної, і традиційною медициною.

Місця зростання У минулі століття, коли волоські горіхи стали завозити в українську державу, їх іменували також грецькими, королівськими і перськими плодами.

Відомо сімнадцять видів цього унікального горіха. У природних умовах він зростає на півдні України, в Китаї, на Кавказі, в Середній Азії, на Американському континенті, в Індії, Ірані, в деяких районах Західної Європи.

Прекрасні кліматичні умови, родючий грунт Північного Кавказу сприятливі для культивування горіха. Завезений він був в ці місця, цілком ймовірно, з Криму або Греції. Великих успіхів в його вирощуванні досягли черкеси. На їх території збереглося багато плодоносних горіхових дерев, вік яких досяг вже 200-300 років. З цих місць волоський горіх поширився по всьому Північному Кавказу.

Користь горіхів

Ядра волоського горіха насичені мінеральними речовинами, білками, вуглеводами, вільними амінокислотами, дубильними речовинами і вітамінами. Високою насиченістю калоріями вони перевершують деякі м'ясні продукти, рибу, молоко.

Волоський горіх входить в обов'язковий раціон космонавтів.

Чим більше ми вживаємо в їжу цей продукт, тим більше користі він приносить нашому здоров'ю. Вчені встановили мінімальну норму вживання - 2-3 шт. в день, 2,5 кг в рік.

Що приготувати з горіхів

Ядра додають в різноманітну випічку, готують з них козинаки, масло, пастилу, горіхові вершки, борошно.

У Грузії з давніх-давен з них роблять чурчхели, що представляють собою горіхові ковбаски, виготовлені шляхом нанизування очищених ядер на нитку і подальшого занурення в суміш згущеного соку винограду і муки і підсушування. Це дуже смачне і корисне ласощі.

На Кавказі прийнято додавати горіхи в подрібненому вигляді в салати. У Франції з суміші горіхів, вершкового масла і часнику готують смачний ароматний паштет, який їдять в готовому вигляді і використовують для виготовлення бутербродів.

Соус з волоських горіхів, приготований з суміші перемелених ядер, часнику, червоного перцю, дрібно нарізаної петрушки, зеленої цибулі і приправлений шести-процентним оцтом, надає особливого неповторного смаку овочевих і м'ясних страв.

Із зелених плодів готують мед, варення і маринади.

Масло з горіхів по живильній цінності нітрохи не поступається оливковому. Високий вміст в ньому ненасичених жирних кислот надає благотворну дію на здоров'я. Воно широко використовується у фармацевтичній і кондитерської промисловості. Його застосовують як компонент у виробництві друкарської фарби, швидковисихаючих лаків.

Застосування в медицині

Цей горіх може бути використаний при будь-яких захворюваннях. Вживання його в їжу прекрасно відновлює сили після хвороби, має проносну дію, покращує травлення, знижує рівень холестерину, підвищує імунітет. Є незамінним продуктом для діабетиків, оскільки в ньому міститься невелика кількість вуглеводів.

Волоський горіх - хороший засіб для профілактики атеросклерозу, виразки шлунка, хвороб серцево-судинної системи, кишечника і печінки. Вживання навіть мінімальної кількості ядер досить, щоб захистити організм від впливу радіації.

На Кавказі маслом з горіхів лікують рани, очні захворювання, запалення середнього вуха, обмороження і опіки.

У народній медицині застосовують також шкаралупу, листя, гілки волоських горіхів. У них міститься багато вітаміну C, каротину, пектину, таніну, ефірних масел.

Настоянки з незрілих застосовують як протизапальний, протимікробний, поліпшує травлення і апетит кошти.

Насичений вітамінами чай з листя рекомендується використовувати при захворюваннях шлунка, як засіб підвищує апетит, як полоскання - при стоматиті, ангіні.