Часник - основа народної медицини. Чудодійні властивості і можливості часнику!

Про користь часнику написано в багатьох довідниках народної медицини різних культур. Згодом більшість його властивостей було доведено вченими. Вони зійшлися на думці в тому, що завдяки унікальному поєднанню речовин він містить в собі цілий комплекс відновлювальних компонентів.

Серцевий овоч

Коли мова заходить про цілющі властивості часнику, то в першу йдеться про його позитивний вплив на кровообіг і поліпшення прохідності артерій. Завдяки компонентам, що входять до складу часнику, він здатний розчиняти тромби (згустки крові). А найвідомішим властивістю даного овоча є зниження рівня холестерину, який закупорює артерії.

В цілому, досвід багатьох людей підтверджує те, що при регулярному споживанні часнику знижується ризик виникнення серцево-судинних захворювань. Але жодне лікування захворювань даного типу не грунтується на споживанні часнику, він буде корисний для профілактики. У разі появи серйозних проблем необхідно звернутися до лікаря.

Помічник травленню

Крім допомоги серцю, овоч позитивно впливає на травну систему. Він сприяє перистальтиці, процесу стиснення кишечника. Їжа проходить швидше і не затримується в кишечнику. Це зніме ризик зашлакованості організму.

А невеликі антибіотичні властивості часнику допомагають процесу лікування запальних захворювань. Але, не варто вживати часник в чистому вигляді при наявності подразнень в шлунку і кишечнику. Саме по собі вживання головок часнику може викликати неприємні процеси в шлунку, так в його складі присутні агресивні компоненти.

Часник не використовується як ліки, навіть при виборі народної медицини він поєднується з іншими продуктами. Більшість лікарів рекомендує використовувати продукт в профілактичних цілях, особливо в період епідемій.

Найкраща і безпечна форма вживання часнику - порошковий екстракт. Він не містить дратівливих речовин, але має в своєму складі всі лікувальні властивості.

Перевага капсульне або таблетизированні форми також в тому, що вони не мають специфічного запаху, який може викликати складності при комунікації з іншими людьми.

При бажанні вжити часник в свіжому вигляді, рекомендується це робити перед сном і не натщесерце.

З одного боку цілющі властивості часнику дещо перебільшені, з іншого, він як доповнення до раціону харчування, дійсно допоможе впоратися з низкою недуг і захворювань, але тільки на їх зародження стадії або при наявності схильності. Вона може бути, як спадкової, так і викликаної способом життя, харчуванням і навколишнім середовищем.