Догляд за пірамідальними плодовими деревами на дачі

Плодові дерева пірамідальної форми переважно ростуть вгору. Вони пізніше починають плодоносити, в порівнянні зі звичайними сортами плодових дерев. При ранньому обмеження висоти дерев, плодоношення може ще затриматися на пару років. Їх зростання можна регулювати тільки після збору перших 2-3 врожаїв.

Простий спосіб розмноження жимолості: поради та рекомендації

Жимолость - рід рослин, представлених чагарниковими формами, ліановідний і сланкими. Квітки великих розмірів. Відтінки пелюсток ніжні. Квітки бувають білими, рожевими, блакитними і жовтими, але всі варіанти немов сполотнілі. Після завершення цвітіння на пагонах утворюються ягоди. Залежно від виду вони бувають їстівні і неїстівні. Також варіюється форма, а у їстівних варіантів ще і смак.

Видів і сортів жимолості існує величезна кількість. Всі вони поділяються на дві групи: їстівні та декоративні.

Посадка саджанців на постійне місце проживання восени. Яка глибина необхідна для посадки?

Для тих нечисленних людей, хто восени хоче посадити свої придбані саджанці, можна скористатися таким методом, тому що період за останні кілька років став досить теплим. Це дозволить уникнути втрат в зимовий період і дати взятися паросткам заздалегідь.

Однією з головних проблем, які можна зустріти за розповідями дачників, є глибина посадки саджанців. Правило буде одне. Такі рослини як яблуні, вишні, малина, сливи, груші садять так, щоб шийка кореня була загублена на 30 мм. Попередньо викопується яма, в яку входить вся коренева система і ще кому землі, який йшов разом з паростком.

Як вирости смачну черешню на майбутній рік? Правильна посадка і догляд

Черешня - соковиті і солодкі плоди улюблені нами з дитинства. Діти і дорослі не проти поласувати хрусткою м'якоттю ягід. Черешню люблять все, дорослі із задоволенням згадують своє дитинство ласуючи ягодами.

Іноді згадують, як лазили в сусідський сад, щоб спокушати солодку ягоду яка притягувала як магніт.

Правила осінньої щеплення фруктових дерев. Що важливо знати в цей період року?

Восени до настання холодів можна проводити щеплення плодових дерев з сімейства зерняткових двома способами: «вічком» або «ниркою».

Для такого щеплення відмінно підходять груша, айва та яблуня.

Найбільш популярні сорти зимової груші. Вибираємо яку посадити

Дерева мають широке різноманіття сортів, стійкі до заморозків і придатні для консервації. У цій статті розглянемо найкращі сорти на думку садівників.

Саме дерево гірше переносить заморозки, в порівнянні з яблунею. Селекціонерам подібний факт доставив безліч труднощів перш ніж в світ з'явилися сучасні зимові сорти. І в результаті садівники навіть північних областей здатні вибрати собі прекрасні сорти.

В які терміни краще садити саджанці сливи восени і як правильно доглядати в зимовий період?

Правильний, регулярний догляд - ось запорука щорічного врожаю ягід, який буде радувати своєю кількістю. Якщо з осені провести ряд нескладних процедур, дерева можна убезпечити від шкідників і значно продовжити термін їх життя.

Горобина чорноплідна аронія. Пересадка і розмноження черноплодки

Посадку чорноплідної горобини краще робити навесні, так як при осінній посадці, що не прижилися саджанці можуть підмерзнути. До весняної посадки слід приступати якомога раніше, коли саджанці знаходяться ще в стані спокою, а земля відстає всього на 10-15 см.

Посадочні ями - 40 см в діаметрі і 40 см завглибшки - треба приготувати з осені. Площа харчування для горобини достатня 2, 5Х 1, 5 м. Під кожен кущ вносять по кедру перегною, змішаного про 100-150 г суперфосфату. Посадку проводять дворічними і, в крайньому випадку, добре розвиненими однорічними саджанцями на 4-5 см глибше, ніж вони росли в шкілки, щоб прикореневі пагони виявилися в землі.

Колоновидна яблуня на садовій ділянці. основні переваги

Складно собі уявити дачну ділянку або город без плодових дерев. Зазвичай це масивні дерева з гіллястими пагонами і широкою кроною. Але якщо постало питання про збереження обсягу площі ділянки, то на допомогу прийдуть колоноподібні дерева.

Такі дерева не займають багато місця, не створюють тіньових ділянок, відрізняються скоростиглістю. Найпоширенішими є яблуні.

Які добрива вносити під плодові дерева і чагарники восени

У більшості випадків підгодівля дерев здійснюється взимку і влітку, в той час як восени вона здійснюється не часто.

Слід зазначити відмову від підгодівлі дерев восени не завжди є продуманим рішенням. У даній статті ми спробуємо докладніше висвітлити це актуальне питання.