Користь і шкода, висновки рослинників по вирощуванню гірчиці

Чи потрібна вирощувати гірчицю? Більшість городників саджають гірчицю для підвищення якості грунту і збирають багатий збір овочів. У чому ж полягає успіх збільшення врожайності?

Гірчиця - входить до складу сімейства капустяних і є ріднею капусті, редисці, брукви і ін. До того ж в родовід записані популярні рослини - редька (олійна), суріпиця і ріпак.

Баклажани цілий рік! Як виростити розсаду баклажанів в домашніх умовах?

Баклажани виділяються серед схожих культур підвищеної теплолюбні і більш тривалим періодом вегетації. З цієї причини вирощування без розсади прямим посівом насіння можливо тільки в досить теплому кліматі.

У домашніх умовах процедура не складна, але існують деякі тонкощі і особливості.

Вітаміни цілий рік - як ростити город прямо на підвіконні

З настанням міжсезоння кількість овочів і свіжої зелені, що вживаються росіянами, різко знижується. Брак амінокислот, вітамінів, мікроелементів призводять до погіршення стану імунітету. Як наслідок, люди, і особливо діти, страждають від простудних захворювань, починаючи з осені і закінчуючи пізньою весною.

Цих проблем зі здоров'ям цілком можна уникнути, якщо вирощувати рослини прямо на підвіконні. Допомогти в цьому може така технологія, як вигонка рослин. Цей нехитрий аграрний прийом дозволяє отримувати високі розміри екологічно чистого врожаю в короткі терміни і при мінімумі витрат.

Як виростити город на підвіконні?

Зима, недолік сонця, погане самопочуття ... Підвищити життєвий тонус Вам допоможе свіжа зелень зі свого підвіконня, багата вітамінами і не містить шкідливих хімікатів. Звичайно, зараз зелені овочі продаються практично в будь-якому супермаркеті, але вони далеко не так ароматні й смачні, як домашні. І, крім того, вирощувати городик на своєму підвіконні дуже захоплююче!

Город на підвіконні

Щасливчики ті, у кого є дача. І відпочинок на природі забезпечений, і ягоди, фрукти, овочі на домашньому столі не переведуться. А як бути тим, хто не володіє заміською нерухомістю?

Невеликий город на підвіконні можна влаштувати собі і в міській квартирі. Для нього ідеально підійдуть вікна, які виходять на схід чи захід. «Новачкам» найкраще починати з вирощування трав, оскільки спеціальних знань і навичок при розведенні зелені не вимагається. А потрібні лише бажання, терпіння ... і насіння.

Пряні трави на підвіконні

Справа наближається до зими. Садові справи підійшли до кінця, а вас так і тягне виростити що-небудь таке? Що б зелено, смачно і корисно! Сьогодні поговоримо про розведення пряних трав у себе на підвіконні.

Вирощуємо цибулю на підвіконні красиво

Звичка, вироблена роками - цибуля на підвіконні. Звичайно, це корисно, пора взятися за естетичну сторону. Для цього знадобиться пластикова пляшка, для більшої декоративності, краще зеленого кольору.

Через кілька днів на підвіконні буде буять зеленню цибульне дерево!

І ще трошки відео на цю-ж тему городу будинку.

Як виростити на підвіконні ароматну зелень

Взимку особливо хочеться свіжої зелені. Не магазинної, перегодованої хімікатами, а своєї. І щоб вона росла під рукою - маленький город на підвіконні. Зрізав гілочку - і в суп.

Ясно, що поняття "город на підвіконні" досить умовно. Його можна розбити і в зимовому саду, і на теплій терасі, і на утепленій лоджії. І всю зиму мати на столі свіжу зелень.

Підвіконня - відмінне місце для розведення невеликого домашнього городу

Підвіконня - відмінне місце для розведення невеликого домашнього городу.

Процес вирощування вдома свіжої зелені нескладний і майже не вимагає матеріальних витрат.

Зате скільки радості і користі! Зелень на підвіконні

Зимова вигонка цибулі й коренеплодів

Розберемося як використовувати для вигонки вже готові рослини, приготовані восени на присадибній ділянці.

Цибулю на перо

Навіть якщо ви ніколи займалися вирощуванням зимової зелені, то про зеленій цибулі з банки, напевно, чули. Виростити таку зелень простіше простого. Потрібно поставити цибулини у воду (а ще краще, щоб їх денце ледь стосувалося води) і вже через тиждень можна збирати перший вітамінний урожай.