Вітаміни цілий рік - як ростити город прямо на підвіконні

З настанням міжсезоння кількість овочів і свіжої зелені, що вживаються росіянами, різко знижується. Брак амінокислот, вітамінів, мікроелементів призводять до погіршення стану імунітету. Як наслідок, люди, і особливо діти, страждають від простудних захворювань, починаючи з осені і закінчуючи пізньою весною.

Цих проблем зі здоров'ям цілком можна уникнути, якщо вирощувати рослини прямо на підвіконні. Допомогти в цьому може така технологія, як вигонка рослин. Цей нехитрий аграрний прийом дозволяє отримувати високі розміри екологічно чистого врожаю в короткі терміни і при мінімумі витрат.

Простий спосіб

Один з видів такого агротехнічного прийому - вирощування пророщених злаків. Для цієї мети чудово підійдуть насичені вітамінами пшениця і жито. Спочатку зерна слід перебрати, добре помити і розкласти на поверхні неглибокої ємності рівномірним шаром. Далі, їх потрібно залити відстояною водою так, щоб вона покрила майбутні паростки на рівні 1 см. Ємність накрити поліетиленовим пакетом і чекати результату.

Він з'явиться дуже скоро. Як тільки паростки досягнуть 1-1,5 см, їх можна вживати в їжу. Використовувати паростки потрібно невеликими - саме в цей період вони смачні. Пророщених пшеницю і жито можна додавати в салати, робити з ними бутерброди і пасту з використанням сухофруктів.

Капуста, місто, насіння соняшнику також прекрасно підходять для пророщування. Однак їх слід попередньо замочити на ніч. На ранок порожні насіння цих культур спливуть на поверхню, а повні будуть готові до подальшого використання. Їх потрібно помістити в скляну банку, накрити тонкою тканиною або марлею і поставити на підвіконня з достатнім освітленням.

Необхідно регулярно зволожувати насіння і не допускати застою води. Після того, як паростки досягнуть 1-1,5 см в довжину, банку можна накрити кришкою і поставити в холодильник для збереження їх свіжості.

Від простого до складного

Вигонка рослин вимагає більш ретельної підготовки і часу, але тим не менше теж не представляє особливих труднощів. Якщо слідувати порадам, то результат порадує дуже скоро.

- Для вигонки потрібно відбирати тільки хороші зразки насіння, коренеплодів і кореневищ. Тримати їх слід в темному місці і поливати водою кімнатної температури поки не з'являться коріння. У зимову пору року вечорами ємності з культурами необхідно додатково висвітлювати лампами для продовження світлового дня.

Після появи паростків, через кожні два-три дні, їх потрібно повертати навколо своєї осі - щоб злаки не витягувалися в одну сторону у напрямку до сонця за вікном. Під час активного росту зелені землю можна поливати не надто часто і забезпечувати приплив свіжого повітря.

Через кожні 1,5-2 тижні можна виганяти нову партію насіння. Це дозволити отримати безперервний урожай. Для таких агротехнічних прийомів підійде як готовий грунт, так і грунт з власноручним додаванням піску, компосту, перепріли тирси. Таким способом можна виростити на підвіконні цибулю, буряк, редис, часник, кріп, дайкон.