Гарні клумби створюються восени. Оформлення клумби своїми руками

Сірі зимові дні дуже набридають. Але, як же чудово побачити навесні перші з'явилися квіти. Для деяких кольорів не страшний сніг, вони все - одно відкривають свої красиві бутони. Щоб клумба навесні приносила радість, піклуватися про неї потрібно починати в другій половині літа.

З огляду на погоду, або ж, спираючись на місячний календар, на початку серпня необхідно викопувати цибулини тих кольорів, які плануєте висаджувати навесні. Це можуть бути тюльпани, гіацинти, нарциси та багато інших квітів.

Жовтень - час зайнятися квітником!

Середина осені вже настала. Городи у всіх чисті, урожай в льохах або в баночках, але це ще не все турботи садівника. Людині необхідно не тільки бути ситим, але і радувати свій погляд красивими квітами.

Саме час подбати про своїх зелених друзів і підготувати квітник до комфортної зимівлі.

Посадка цибулинних квітів під зиму: основні правила, терміни

Існує величезна кількість квітів, що розрізняються за формою, кольором, часу цвітіння і іншим параметрам, але особливе місце займають цибулинні квіти.

Багато починаючі і навіть досвідчені квітникарі задаються питанням - коли ж правильно висаджувати цибулинні квіти, і в якому порядку.

Цибулини квітів прикрашають клумби, цвісти вони починають з самого початку весни. До них відносяться тюльпани, крокуси, нарциси, гіацинти та інші квіти. Велика частина з них розквітає навесні.

Вересневі роботи в саду для квітникаря

Вересневі роботи квітникаря поділяються на три гілки: пора догляду за рослинами в період їх цвітіння, посадка нових квіткових культур і приготування квітника до зимових холодів.

Аспекти правильного догляду за квітучими культурами

Щоб цвітіння пройшло вдало, з початку вересня варто часто прополювати і рихлити ґрунт на території квітника. Також не варто забувати про полив в посушливий час квітучих рослин, а саме: хризантем, айстр, тагетеса, ехінацеї, рудбекии та інших осінніх квітів.

Роботи в квітниках в осінній період

Восени, як у весняний і літній період є чим зайнятися в квітниках. Осінні роботи в саду не менш важливі будь-яких інших. Для того, щоб квітник був доглянутим і надзвичайно красивим, а квіти були здоровими, міцними, більш стійкими до заморозків і рясно цвіли протягом довгого часу.

У даній статті буде докладніше розказано які саме роботи потрібно проводити в квітниках в осінній період.

Декоративні чагарники які цвітуть все літо

Незвичайні квітучі чагарники багаторічники стануть прикрасою вашого саду на присадибній ділянці чи дачі. Вони прекрасно збільшують обсяг простору, гармонійно вписуються в будь-який дизайн, покращуючи садовий ансамбль і забезпечуючи необхідну ланку між деревами і трав'янистими рослинами.

Можна створити неповторні декоративні композиції, якщо розумно поєднувати дерева, чагарники і трави або квіти. У такій спосіб легко створити сад, квітучий протягом весняно-літнього сезону.

Багаторічні квіти, квітучі в липні

Липень - найспекотніший і квітучий місяць літа. Куди б ви не направили свій погляд, в кожному куточку дачної ділянки видніються яскраві квіти. Саме в липні вони дуже потребують уваги і турботи.

Давайте подумаємо, що необхідно зробити для них зараз, щоб в майбутньому вони продовжували дарувати нам радість і красу?

10 багаторічних квітів, квітучих в липні

В даній статті розповідається про те, які однорічні та багаторічні рослини користуються популярністю навіть у початківців садівників.

Середина липня - мабуть, найгарячіша пора літа, причому у всіх сенсах цього слова. Літо в самому розпалі, красива природа, сади, клумби, покриті прекрасними, квітучими однорічними і багаторічними рослинами. І таких рослин дуже велика кількість, найбільш часто зустрічаються з них такі, як:

Як правильно доглядати за квітами на дачі в липневу спеку

Липень - середина літа і найкращий місяць у році. Влітку важко уявити без строкатості квіткових клумб і пахучих дерев, і дача - не виняток. У липні доглядати за квітами доведеться з подвоєним трепетом, адже прекрасні рослини дуже крихкі і потребують турботи.

Нижче будуть описані основні справи, з якими необхідно впоратися за липень, щоб квіти на дачі продовжували радувати погляд своєю красою.

Основні правила для квітів в червні. Що і коли садити в цьому місяці?

У міру того, як літо починає свій хід, прийшов час як для нас, так і для квітів, поніжитися під теплим сонечком.

О, червень! Радісне літо! Це місяць сонцестояння і найдовшого дня. Квітковий сад йде повним ходом. Висівають більшість однорічних квітів та інших насіння. Прийшов час пікіровки, випалкі бур'яну, як завжди, але і спостереження за рослинами.