Чудовий живопліт з туї для прикраси ландшафту

Цей чагарник досить часто використовується для декорування ділянок. А завдяки її невибагливості є можливість використовувати її для створення живоплотів на ділянці.

Який сорт краще

Висадка вічнозелених рослин біля краю ділянки дозволить забезпечити захист від сторонніх поглядів, а також від поривів вітру, шуму і пилу з вулиці. А на самій території ділянки її можна використовувати для розмежування зон, а низькорослі рослини можна використовувати як огорожу для стежок. Ця рослина досить універсально, потрібно лише правильно вибрати сорт і посадити його згідно з правилами.

Рокарії та особливості використання їх в ландшафтному дизайні

Розміщення рокария на ділянці відмінна можливість зробити неповторну композицію і прикрасити територію саду. Існує величезна різноманітність стилів і напрямків даного елемента ландшафтного дизайну. Все рокарії поділяються на два основних типи в залежності від принципу розміщення: вертикальні і горизонтальні.

Переваги карликових чагарників для саду та двору

Карликові чагарники є специфічними породами рослин, які були виведені, щоб залишатися невеликими, навіть коли вони повністю вирощені. Більшість з них мають висоту не більше метра.

Ці компактні чагарники ідеально підходять для людей з обмеженим дворовим або садовим простором. Крім того, карликові чагарники можна вирощувати на балконі в ящиках для саджанців або в ваннах, що ідеально підходить для тих, хто живе в квартирах.

Рослини для альпійської гірки. Які рослини підійдуть для альпійської гірки?

Кожна людина, яка вирішила створити на своїй ділянці альпійську гірку, задається питаннями з приводу правильного вибору рослин, але спочатку потрібно вирішити, де буде розташовуватися гірка. Вона повинна гармонійно поєднуватися з усіма будівлями та іншими елементами ландшафтного дизайну.

Потрібно вибрати оптимальний варіант. Потім можна приступати до створення креслення гірки. Спочатку потрібно вирішити її форму, розмір і висоту. Можливо, вона буде мати форму кола, овалу або іншу.

Використання гальки в ландшафтному дизайні

Галька - улюблений матеріал ландшафтних дизайнерів для декору ділянки. Щодо недорогий і доступний матеріал, що відрізняється різноманітністю забарвлень, форм і розмірів. Крім цього, галька універсальна в застосуванні і не вимагає спеціального догляду, що робить її відмінним варіантом для використання в декорі ділянки.

Найпростіший спосіб задіяти гальку для облагородження території - використовувати її як укриття грунту. Земля навколо дерев і чагарників часто буває неестетичного вигляду, з випирають корінням, слідами від поливу і т. п.

Вічнозелена рослина - самшит. Як правильно садити і вирощувати !

Основне призначення цієї культури в ландшафтному дизайні - створення живоплотів. З його допомогою можна прекрасно розділити дачну ділянку на кілька окремих секторів. Крім того, самшит зробить будь-який сад більш затишним і приховає його від сторонніх поглядів. Завдяки своєму декоративному увазі, рослина частіше і частіше стали використовувати для своїх проектів ландшафтні дизайнери.

Самшит відмінно підкреслить і доповнить красу будь клумби, рабатки. Також при бажанні даному рослині можна надати саму незвичайну форму.

Створюємо унікальний ландшафт присадибної ділянки

Не за горами наступ теплих весняних днів і садівники або просто любителі заміського життя починають визначатися з оформленням присадибної ділянки.

Сучасний ринок насіння і рослин пропонує широкий вибір асортименту. Але можна з упевненістю сказати, що існує швидкий і ефективний спосіб вирішення ландшафтного питання.

Це широке використання однорічних і дворічних квітів, які також називають літниками.

Альпійська гірка своїми руками. Ландшафтний дизайн своїми руками

У ландшафтному дизайні величезний вибір прикрас для садів, парків, присадибних і дачних ділянок. Прикрашають гіпсовими скульптурами, класичними клумбами, рабатками (вузький прямокутний квітник), провести фігурну стрижку кущів і дерев (топіар) або розбити альпінарій.

Перш за все альпійська гірка по суті це імітація гірських ділянок, а значить основа - це камені і невисокі рослини. Так чи можна своїми руками створити альпінарій, не вдаючись до допомоги дорогих ландшафтних дизайнерів? Зараз спробуємо розібратися з цим питанням.

Хвойні рослини в ландшафтному дизайні. Що краще посадити перед будинком?

Для прикраси ділянки варто використовувати в ландшафтному дизайні хвойні рослини. Адже вони не тільки приносять користь всьому саду, але і зберігають свій декоративний вигляд круглий рік. Колючі друзі можуть рости поодинці або групами, створювати скульптури з вічної зелені або складати зелену огорожу, займати центральне місце або розташовуватися по краях.

Незважаючи на всю невибагливість хвойних рослин, варто відзначити їх небажання сусідити з різними рослинами, особливо з черемхою і березами. При цьому ялиці та смереки не ростуть разом з соснами і кедрами, а модрина вважає за краще не бути сусідами з хвойними зовсім.

Ландшафтний дизайн: як зробити райський куточок на своїй дачній ділянці?

Якщо згадати ніж в першу чергу для людей була дача років двадцять тому, то перше що приходить в голову це грядки з овочами і картопля.

Але часи змінюються. І тепер дача це більше місце для відпочинку, місце, де люди якщо і вирощують щось з їстівних культур то це більше хобі, ніж праця.