Квітник на два сезони: літо і осінь

Літо і осінь пов'язані один з одним, так як ці дві пори року змінюють один одного, починаючи новий виток в циклі зміна пір року.

Про те, що таке річний осінній квітник, варто докладно погладити, з'ясувавши найцікавіші моменти створення даного елемента зовнішнього декору. Суть в тому, що практично всі дизайнери пропонують своїм клієнтам побудувати дана споруда, розчохлюють його саме на літо і осінь.

Решта ж Времена года він знаходиться або в захованому, або в полусобранном стані. на монтаж і демонтаж даного квітника йде близько години, що в порівнянні з іншими елементами прикраси ландшафту не так вже й довго.

Які позитивні сторони мають дані елемент ландшафтного дизайну?

Само собою, щоб сподобатися тієї чи іншої людини, необхідно володіти певними особливостями і позитивними властивостями.

Літньо-осінній квітник невеликого розміру володіє колосальним набором даних, що дозволяють стати чимось на зразок улюбленця у шанувальників аматорського напівпрофесійного ландшафтного дизайну.

  • Відносно невеликі і компактні розміри, що дозволяють встановлювати дані прикраси на практично будь-яку ділянку. Неважливо, який він буде за розміром, головне, що кожна частина прикраси вміститься на ділянці і не складе ніяких труднощів власнику розбити необхідну клумбу на своїй землі, зробити цим самим більш придатною для естетичної насолоди.
  • Ідеально складені Дані, що викликають в переважній більшості власників побожні почуття естетичного задоволення, які не так вже й просто вивітрюється з плином часу.
  • Висока якість виконаної професіоналами роботи навіть незважаючи на те, що даний квітник більше відноситься до аматорського ландшафтного дизайну, ніж професійного оформлення ділянок.
  • Відносно невелика за площею комплекція, побічно перемикається з попередніми пунктами на зразок компактності та універсальності.
  • Повна доступність всіх комплектуючих і інструментів для зведення даного квітника. Чого вже говорити, адже камені, цегла та сполучний розчин можна знайти практично в будь-якому більш-менш розвиненому господарстві.

Тепер про те, як правильно будувати даний елемент прикраси ландшафту

Перш за все, необхідно виділити певну ділянку на газоні. Шар трави газону поступово стирається, плавно переносячи на іншу частину ділянки. Суть в тому, щоб не допустити серйозного руйнування газону і його знищення.

Для цього потрібно ставитися до всьому максимально дбайливо і з любов'ю, розуміючи, що газон дуже крихкий і особливо його коренева система. Після того, як на території ділянки був цілком і повністю прибраний газон з непотрібних місць, необхідно просто-напросто висадити квіти і обнести їх камінням.

Таким чином, вийде досить непогано виглядаєте і довго функціонуючий квітник на цілих два сезони. Само собою, необхідно вибрати найбільш підходящі на ці самі два сезони квіти.

В іншому ж випадку, деяка частина клумби буде приведена в непридатність в деякі періоди. Їх доведеться або пересаджувати, або терпіти це положення речей.

Серед найбільш довговічних і найбільш пристосованих для цього типу Колумб різновиди квітів можна назвати айстри, бородані, Османіє і герані. Якщо говорити конкретно про астрах, що представляють собою прекрасний і естетичний правильний кулька, з яких можна вибрати той чи інший колір.

Цей колір згодом буде прикрашати клумбу цілих 2 сезону, не кажучи вже і про інші різновиди квітів і всього, що з ними пов'язано.