Особливості підготовки ділянки для укладання рулонного газону

Щоб досягти зразкового витонченого стану газону, за яким потрібен мінімальний догляд, потрібно спочатку правильно і усвідомлено підійти до вибору газонного полотна, а також підготовці ділянки. Імовірність приживлюваності рулонного газону буде вище, якщо він був обраний з правильною метою його використання.

Як зробити клумбу з тротуарної плитки своїми руками

Власники присадибних ділянок, раз у раз що придумують незвичайні дизайнерські рішення для того, щоб прикрасити і облагородити свою ділянку. Наприклад можна зробити саморобну клумбу з елементарного матеріалу такого як тротуарна плитка. Для того щоб змайструвати саморобну клумбу необхідно знати кілька нюансів і враховувати деякі поради.

Для того щоб зробити незвичайну клумбу знадобиться:

Підготовка газону до зими

Щоб газон успішно переніс зимові морози, підготовку до холодів необхідно починати восени. Комплекс нескладних заходів забезпечить необхідну базу для зимівлі газонної трави.

Режим поливу восени

Осінь приносить з собою часті дощі, тому газон не потребує частого поливу - досить 1-2 разів на тиждень. Слід контролювати кількість води, не можна, щоб на галявині стояли калюжі. Зайва волога може стати причиною гниття кореневої системи газону.

Як зробити газон своїми руками? Пристрій і догляд за галявиною

В даний час практично в кожному дворі є зелена галявина, яка прикрашає його, служить відмінним місце для відпочинку або ж основою для оригінального ландшафтного дизайну. Існує ще безліч варіантів як використовувати газон.

Але для того, щоб виростити газонну траву необхідно дотримуватися кількох нескладних правил. У даній статті і буде розказано про те, як садити газонну траву і як за нею правильно доглядати.

Як самостійно доглядати за газоном в літній період

Останнім часом велику поширеність в оздобленні присадибної ділянки отримали зелені галявини. Доглянутий газон надасть будь-якому природному ділянці гарний зовнішній вигляд, який буде об'єктом гордості господарів і радувати всіх гостей своєю незвичайною красою.

Догляд за галявиною вимагає від власника деяких витрат сил і часу. Від своєчасного і правильного залицяння буде залежати висота і привабливість трави. Вчасно проведені процедури не тільки забезпечують процвітання, красу, життєздатність газону, але і зміцнюють «імунітет» рослини проти негативних погодних умов.

Як правильно підготувати і засіяти газон? Поради та рекомендації

Будь-яка краса, вимагає великих зусиль, і це, стосується газону. Що б ділянка виглядала дуже гідно, в нього слід вкласти багато зусиль і праці. Газон, можна розділити на два типи, але підготовка місця для його існування, готуватися однаково.

Чим підгодувати газон, або який правильний раціон в літній період?

Для того, щоб галявина у дворі заміського ділянки була максимально красивою і привабливою, необхідно як слід підійти до процесу її прикормки і догляду. Як правило, важливими факторами, на які необхідно буде орієнтуватися під час догляду за галявиною, є погода і сезонність.

Кожна дія відштовхується саме від них. При підборі мінерального і органічного добрива, можна скористатися хімічним аналізом ґрунту, який скаже, яких речовин не вистачає в тому чи іншому клаптику землі.

Безліч зелених відтінків або 5 ключових характеристик газону

Багато хто думає, що для досягнення прекрасного виду газон будуть потрібні кілька років, але це є помилкою. На даний момент завдяки використанню останніх технологій, можна створити «салатовий поляну» буквально за рік.

Важливо тільки дотримуватися грамотно спланованим діям і у вас все вийде. В першу чергу перейдемо до п'яти найпоширенішим питанням про газоні.

Вибір рулонного газону

Рулонний газон являє собою штучно вирощену дернину в польових умовах. Це - верхній родючий шар землі, оброслий щільною кореневою системою злакових культур.

Зазвичай роблять суміш з трав: тонконіг лучний, костриця, райграс багаторічний. Такий газон вирощують близько 1,5 років. Потім у міру потреби його підрізають і скачують в рулони, щоб підготувати до перевезення, де розгортають його на новому місці немов полотно з тканини.

Використання штучного газону, як альтернатива трави. Для чого він потрібен?

Часом буває так, якщо ви стикалися з тим, що є ділянка землі, де трава не така густа, красива, зелена. І якщо саме така ділянка найбільше підходить вам для відпочинку, то єдиною альтернативою буде використання такого газону.

Зовнішній вигляд газон практично не відрізняється від справжньої трави. Штучний газон варто використовувати тільки в тих місцях, де трави дуже мало, в такому випадку це буде коштувати вам не дорого.