Соняшник для дачі. Поради з вирощування

Загальноприйнята назва рослини-геліантус, що в перекладі з латинської означає «квітка сонця». В Україні цьому квітці дали назву «соняшник», тому що в той момент, коли суцвіття розкривається, воно повертається до сонця.

У світі налічується понад сто видів геліантуси. Деякі види сприймаються як бур'яни. Проте, деякі види використовують як джерело насіння, придатних в їжу. Опис Рослина найчастіше багаторічна, класу дводольні. Це, в залежності від виду-напівчагарники, чагарники або трави.

Як укрити рослини до зимового періоду? Вкривати рослини раніше необхідного так само шкідливо, як і пізніше!

Зима - близько, і якщо на вашій ділянці переважна більшість видом літні, то їх обов'язково треба підготувати до зими.

Зима і заморозки різні явище якщо ви переглянули прогноз погоди, і він говорить вам що настають заморозки то я раджу вам рясніше полити ваші рослини. Оскільки всередині рослини теж є вода і ця вода пов'язана, вона називається колоїдна вода.

Чи потрібно копати землю восени і навесні. І як поліпшити грунт без перекопування?

В даний час серед садівників-любителів розпалюються запеклі суперечки на тему перекопування землі. Одні, спираючись на багатовіковий досвід предків і вишукування сучасних вчених, доводять необхідність копки землі.

Інші ж ратують за природне, здорове землеробство. І якщо доводи першої групи давно відомі, то, як же пояснюють свою позицію городники, які з ними в корені не згодні.

Звичайний і новаторський способи обробки грунту під зиму

Восени потрібно підготувати грунт під зиму до весни. На це йде багато часу. В першу чергу виривають бур'яни. Землю перекопують і перевертають пласти. Через місяць земля пересихає і до весни вона повністю суха і місцями точить трава.

Як застосовувати гірчицю на сидерат городі і її посів восени?

Щороку земля віддає вітаміни і мінерали культурам, що виростають на ній. Але запаси землі не нескінченні і потроху вони вичерпують себе, тому варто періодично збагачувати її. Один із способів - осіння посадка сидератів. Вони здатні поліпшити стан грунту, роблячи її більш пухкої, накопичити в ній корисні речовини, зменшити кількість бур'янів і підвищити її родючість.

Прибирання коренеплодів з городу за всіма правилами

Падіння є дивовижний час, адже в її початку ще багато тепла, зелені, в кінці - холод, сірість. Для тих, у кого є город і сад, ці місяці мають своє значення - йде збирання врожаю, можна оцінити виконану працю.

З приходом холодів викопують головні коренеплоди - моркву і буряк. Для кожної культури є свої правила.

Південний овоч на грядці в городі, смачні страви - вдома на столі

Цей овоч популярний не тільки в кулінарії, його широко застосовують у народній медицині. Він з теплих країв, але прекрасно росте і в досить прохолодному місці. Баклажан - світлолюбна рослина південного походження. На садовій ділянці займе почесне місце.

Для зростання цього овочу потрібна температура повітря 25-30 градусів, вимогливий до вологості грунту - близько 80% від повної вологості.

І знову сезони і знову робота ...

Городнику і садівникові працювати доводиться працювати, літня пора - тому не виключення. Весна і літо, як правило, не мають різкого розмежування в температурному режимі. Вона розмита, хоти все ж є визначальні явища, початок цвітіння горобини і відцвітання сливи, яблуні і вишні.

Червень характеризується найбільшою кількістю сонячних днів. У цей місяць відбувається досить значне коливання добових температур, іноді в нічні години в низинах бувають заморозки. Червень - пора висадки розсади в грунт. Зазвичай вона наступає після шостого або навіть тринадцятого липня.

Роботи в саду в жовтні. Готуємо садову ділянку до зими

Всі власники городів знають, що справи на ділянці не закінчуються із закінченням вересня, адже наступний місяць теж вважається придатним для городньої діяльності. Жовтень не просто середина осені, а період, повний турбот і клопоту на присадибній ділянці.

У цей час проводяться останні роботи зі збирання врожаю, упорядковується територія ділянки і теплиці, ведеться підготовка грядок для посіву під зиму.

Підготовка грядок до нового дачного сезону: 4 головних правила

Отже, весь урожай зібраний, а значить дачний сезон закінчився. Як би не так. Відразу ж після збору врожаю починається підготовка грядок до нового сезону.

Не потрібно забувати про город до наступного літа, краще вжити всіх необхідних заходів заздалегідь.