Все, що потрібно знати про білокачанної красуні

Капуста дивовижна і трохи загадкова гостя наших присадибних ділянок. Загадкова тому, що по цю пору невідомо, звідки вона виросла. За однією версією це Середземномор'ї, за іншою, не менш популярною, Кавказ.

Дивна вона своїми властивостями, широким ареалом поширення.

Чи потрібно прибирати нижнє листя у капусти?

В городі на грядках де росте капуста, частенько можна стати свідком наступного явища: капустяний вилок залишився стояти на товстій ніжці, без листя. Якщо я правильно знаю, то дачники і садівники проводять дану процедуру саме в серпні.

Чи потрібна така процедура? Яка від неї користь чи може є від неї шкода? Та й навіщо, в цілому, потрібно це робити? Розберемося разом.

Причини загнивання капусти при зимовому зберіганні

Важливою проблемою, яка турбує багатьох дачників і городників, є питання про те, чому капуста починає гнити взимку і як правильно зберегти урожай капусти в зимовий період без освіти гнильних явищ.

Адже навіть при багатому і здоровому врожаї капусти, її плоди починають гнити і утворювати, непридатні для подальшого вживання маси, по безлічі різних причин.

Що покладемо в засіки? Огляд сортів капусти, які можна зберігати до самої весни

Така овочева культура, як капуста - є джерелом вітамінів, мікро і макроелементів. Це настільки універсальний овоч, що без капусти не обходиться жодна сім'я.

Повний політ фантазії і кулінарних здібностей і на столі сотні страв з капусти.

У магазині свіжий овоч можна придбати в будь-який час року, але ідеальний варіант виростити свій овоч, який протягом зимового періоду може зберегтися свіжим.