Як використовуючи мінімум місця і посадити в максимум огірків. Супер спосіб !!

Кілька років тому мені вдавалося чудово висаджувати огірки в бочках, вони виходили відмінними, не вимагали до себе особливої ​​уваги.

Обставини склалися, так що в моєму саду зовсім не вистачало місця, де були сонячні промені, а потрібно було організувати грядки. Це було пов'язано з тим, що дерева по ділянці росли хаотично коли вони ще були маленькими, вдавалося з легкістю створити грядку, але тепер коли вони виросли і стали великими і перетворили в одну велику тінь. Саме тоді мені і довелося піти на хитрість і зробити грядки зі старих бочок.

Огірки. Як підвищити їх урожайність: Підготовка. Мульчування. Догляд. прикормка

Практично всіх городників цікавить питання, як домогтися високого врожаю огірків. Часто навіть правильний догляд не може змусити культуру добре плодоносити. Щоб рослина стало давати велику кількість овочів необхідно враховувати деякі фактори, які розглядаються нижче.

Як отримувати огірки з травня до пізньої осені?

Ранній урожай можна отримати, посадивши молоді саджанці з чотирма листками у віці двадцяти днів.

Для цього посів проводиться в кінці квітня. Розсаду необхідно вирощувати в добре освітленому і теплому місці (на підвіконні, на утепленій веранді), при необхідності використовувати додаткове освітлення.

Прості і доступні секрети вирощування великого врожаю огірків

Багатий урожай хрустких огірочків - мрія кожного садівника. Але виростити їх не так-то просто. Вони схильні до дії шкідників і хвороб. І постійна боротьба з цими неприємностями є важливою частиною садово-городніх робіт.

Поради з вирощування огірків на дачі

Огірки - одна з найулюбленіших людиною овочева культура. За відмінні смакові якості огірок повсюдно розводять на всіх дачних ділянках. У якій кліматичній зоні не перебував ділянку, господар завжди створить умови для вирощування огірків.

Вміст в них вітамінів не так вже і велике в порівнянні скажімо з перцем, томатами. Однак, незважаючи на це, огірки перебувають з ними в одному ряду за свій неперевершений смак. В їжу огірки використовуються у свіжому вигляді, або в салатах. Огірки маринують, квасять, консервують заготовки з огірками, один тільки «ніжинський» салат з огірків чого вартий.

Хвороби та шкідники огірків

Огірки часто пошкоджуються павутинним кліщиком та баштанної попелиць.

Павутинний кліщик - маленька, ледь помітна простим оком павучок. Влітку він зеленувато-жовтий, зимуючі ж самки його пофарбовані в червоний колір. З'являється кліщик в суху, жарку погоду, розташовується на нижній стороні огіркових листя і ушкоджує їх. Спочатку на листках з'являються схожі на уколи блідо-зелені точки, а потім листи стають плямистими і засихають.

Поради з вирощування огірків

Вирощуючи огірки багато років поспіль на своїй ділянці, я намагався помічати ті моменти, завдяки яким спостерігаються найкращі результати і показники росту і розвитку огірків. Також я звертав увагу на ті фактори, які негативно позначаються на розвитку рослин.

Порада №1. Почну, мабуть, з банального - вибору місця і якості грунту.

Як і коли садити огірки?

Як же дізнатися, чи настав час саджати огірки?

При визначенні часу посадки слід звернути увагу на температуру навколишнього середовища. Дуже важливо, щоб грунт рівномірно прогрівати мінімум до 15 градусів тепла у нічний час. Під час посадки нам важливо, щоб огірки не замерзли. Саме цього результату ми досягнемо, якщо дочекаємося нічного підвищення температури грунту до даної температури.

Ранній урожай огірків в гнойовому контейнері

Щоб отримати перший урожай на початку червня, викладається на захищеному від вітру і добре освітлюваному місці в напрямку зі сходу на захід висока гнойова грядка. Влаштовують її якомога раніше, але обов'язково на відталої землі (під гноєм земля довго не зможе прогрітися).

Теплі грядки для огірків

По суті, огірки добре ростуть у нас тільки з кінця червня по початок серпня, коли бувають вночі тепліше температури + 15 градусів, та й самі ночі короткі.

Однак у нас є досить простий і доступний усім, хто може в руках тримати лопату, спосіб істотно поліпшити самопочуття огірків на грядках.