Як використовуючи мінімум місця і посадити в максимум огірків. Супер спосіб !!

Кілька років тому мені вдавалося чудово висаджувати огірки в бочках, вони виходили відмінними, не вимагали до себе особливої ​​уваги.

Обставини склалися, так що в моєму саду зовсім не вистачало місця, де були сонячні промені, а потрібно було організувати грядки. Це було пов'язано з тим, що дерева по ділянці росли хаотично коли вони ще були маленькими, вдавалося з легкістю створити грядку, але тепер коли вони виросли і стали великими і перетворили в одну велику тінь. Саме тоді мені і довелося піти на хитрість і зробити грядки зі старих бочок.

Мені доводилося намагатися висаджувати первоцвіти такі, як і цибуля і зелень навколо пристовбурних ділянок, а петрушка, кріп взагалі вирушили на самоплив і на урожай хочу сказати не скаржилася.

Найкращі місця для посадки були зайняті помідорами буряком морквою та огірками. Гарбузи ж в свою чергу росла в бічній частині городнього будиночка і бадилля цієї рослини піднімалася буквально на дах де і залишала свої помаранчеві плоди.

Згодом в нашій родині сталося поповнення і виходячи з цього стало зрозуміло, що більше буде категорично не вистачати. Саме тому і довелося знайти заходи і почати вирощувати огірки в бочках.

Сусіди коли побачили це явище, засумнівалися в тому, що у мене щось вийде, але через деякий час в кінці сезону вони були здивовані. Для того щоб створити таку незвичайну грядку мені довелося набити бочку город землею, після зверху поклав жирний компост. Все це готуємо з осені і вже по весні в просочений грунт, висадила огірки, також можна висаджувати і просто насіння. У разі якщо висаджуються насіння в бочку для їх безпеки зверху натягувалася плівка для того, щоб створити парниковий ефект.

І таке вид посадки дуже цікавий адже бочки можна буде поставити де завгодно, скориставшись цим поставила свою майбутні огірки поруч з деревами, коли вони почали підростати плетуться гілки почала відправляти на крону дерева, і таким чином огірки почали плести по яблуні.

Важливим суб'єктом у вирощування огірків таким способом це цікаве заняття, адже грядки цікаві. Варто розуміти, що в бочці грунт висихає набагато швидше і за нею необхідно постійно стежити. Коли до нас приходили в гості вони дивувалися такому незвичайному дереву з огірками. На перший погляд звичайна яблуня, на гілках звисають огірки дійсно дивно. Що хочеться сказати з приводу бадилля огірків вони були дуже щасливі, що могли вільну можливість плестися як завгодно і давати свої плоди.

Виходячи з цього проведи спостереження мені стало зрозуміло, що огірки вирощені в бочці ростуть набагато швидше, краще і більше. Також хочеться відзначити той факт, що їх цвітіння і кількісного готового врожаю збільшився в рази ніж в порівнянні зі звичайними грядками.

З цього приводу у мене є логічне пояснення, справа в тому, що серпень місяць це вже більш прохолодний період часу і тоді огірки практично перестають давати плоди, і намагатися менше плентатися через те що холодно намагається всіляко сховатися в листя. Але за рахунок того що отримав бочки земля набагато повільніше холоне і прогріваються набагато швидше. Рослини не залежно від холоду продовжувала зростати і розвиватися.

Через деякий час нам вдалося придбати більш зручний ділянку де на грядках було більше світла і землі для посадки було набагато більше. Але з часом потрібно кожного члена сім'ї вирости, і нам довелося побудувати лазню, встановити басейн, зробити квітник укласти газон ну взагалі задовольнити так би мовити естетичні потреби. Виходячи з цього стало зрозуміло, що немає місця для моєї улюбленої гарбуза.

З осені також було підготовлено земля, вона була накладено в бочку разом з добривом, і вже в момент настання осені бочка була розміщена поблизу будинку. Посадила насіння гарбуза і коли вони почали проростати з'явився великий сумнів, що вдасться виростити гарбуз, але через пару тижнів стало зрозуміло, що хвилювання були марні, гарбуза чудово вирушила у вільне плетіння і добралася до даху.

Найдивовижніше, що самі гарбуза були вирощені на даху будинку, там розмістилися ці овочі і спокійно росли собі, вони не піддавалися нападкам різних комах таким чином виросли великими, міцними і здоровими, а це важливо.

У момент вирощування гарбуза на даху необхідно враховувати її розташування і нахил, якщо нахил дахом сильно великий. Згодом вони впадуть і це буде неприємною ситуацією. Але якщо ж дах горизонтальна, є всі шанси зібрати відмінний урожай.

Вирощування овочів таким чином вельми прийнятне заняття, крім того, що це дозволяє економити місце, це також забезпечує і незвичайний зовнішній вигляд будинків і дерев.