Біла полуниця. Особливості та плюси вирощування її на своїй ділянці

Сучасні дачники вирощують у себе на ділянках не просто полуницю, а екзотичний білий її гібрид. Це результат досягнень селекціонерів, який не тільки цікаво виглядає, але і не поступається по корисних властивостях традиційним червоним ягодам.

Як допомогти полуниці перезимувати: три ради

Складно зустріти присадибна ділянка без полуниці. Без сумніву, полуниця - одна з найулюбленіших літніх ягід. Її люблять за насичений смак і аромат, що нагадує про дитинство. Варення та джеми не дають холодною зимою забути про літо.

Полуниця - рослина, яке легко пристосовується до різних умов погоди і клімату. Якщо забезпечити їй належний догляд, можна отримати стабільно високий урожай.

Полуниця і тонкощі догляду за нею: посадка, обрізка, зимівля

У кожного з нас різні уподобання в десертах, фруктах, але є ягода, яка нікого не залишає байдужим - полуниця. Її садить кожен, хто має хоча б маленький клаптик землі в першу чергу.

При грамотному догляді культура активно плодоносить, радуючи своїм смаком, а також насичуючи організм макро- і мікроелементами. Крім того, це ще й відмінний косметичний засіб. Але під час вирощування культури недосвідчені городники часто роблять помилки, і щоб їх не було, прочитайте поради далі.

Підготовка полуниці до холодів. Чи потрібно вкривати її на зиму?

Полуниця смачна, корисна, багатьма улюблена ягода. Але про її багатому врожаї подбати потрібно ще восени. Період після плодоношення є дуже важливим, так як в цей час закладається плодова брунька, яка забезпечить урожай наступного року. Тому, в разі сухого літа, необхідно продовжити полив ягоди.

Робити це потрібно під коріння, уникаючи поверхневого поливу. Важливим фактором догляду служить розпушування і підгортання. Рихлити потрібно міжряддя, не наближаючись близько до коренів, щоб не пошкодити їх.

Садимо полуничну галявину за всіма правилами

У кожного з нас є улюблені фрукти або овочі, але є одна ягода, що байдужим не залишає нікого - полуниця. Посадити її на ділянці біля будинку повинен кожен, хто його має.

Виростити врожай нескладно, якщо все робити вчасно і за правилами, про які можна прочитати в статті. Натомість на праці ви отримаєте одну з найбільш смачних і корисних для здоров'я ягід - на радість собі і дітям.

Чи потрібно обрізати полуницю восени?

Для того, щоб підготувати полуницю до зимового сезону, потрібно провести деякі агротехнічні заходи. В основному вони включають в себе розпушування грунту і мульчування.

Початкова обробка повинна проводитися таким чином, щоб коріння взимку були укриті, а також з метою захистити рослину від шкідників і хвороб.

Поряд з цими заходами власники городів обрізають у полуниці листя. Деякі намагаються робити це навесні, а інші обрізають восени.

Догляд за полуницею - як правильно доглядати за ягодою після плодоношення

Після збору сезонного врожаю полуниці догляд за нею не припиняється. Робиться це для отримання хорошого її зростання і цвітіння в наступному році. Опишемо, що слід робити для досягнення цієї мети.

Під час цвітіння і утворення ягід садівники не рекомендують рихлити землю в грядках полуниці, а вже після збору врожаю це просто необхідно. Кущі рослини сильно ослаблені, так як всю силу віддають ягодам. Щоб відновити сили рослин, рекомендується проводити ряд заходів для збільшення життєвої сили рослини.

Піраміда з саджанців полуниці

Я спорудив с, яка полегшує догляд і збір ягід - до рослин можна підібратися з будь-якого боку. Розміри нижньої рами -180 х 180 см, середньої - 120 х 120 см, верхній - 60 х 60 см. Як видно, місця вистачає, щоб посадити безліч саджанців, тому ми збираємо хороші врожаї.

Як отримувати в своєму саду врожаї великої, соковитої полуниці?

Як з року в рік одержувати в своєму саду врожаї великої, соковитої полуниці? Помиляються ті, хто вважає, що врожай суниці залежить від погоди. Досвідчені садівники знають: він залежить від того, які вуса ви садили, коли садили, куди і як.

Які вибрати сорти полуниці, щоб отримати розкішний урожай і стати полуничним королем?

Які вибрати сорти полуниці, щоб отримати розкішний урожай? На що звернути увагу при догляді за полуницею? Іноді випадають виключно рясні роки, останній раз це трапилося десять років тому, коли відро полуниці можна було зібрати, майже не сходячи з місця. Як стати полуничним королем - розповідає Павло ТРАННУА.