Спаржа - смачний і корисний овоч. Правила вирощування

Найчастіше спаржа вирощується як декоративна рослини для створення різних квіткових композицій. Але ж це не тільки прикраса, а ще й дуже смачний овоч, який можна вживати в їжу.

Для того, щоб виростити смітну спаржа з ​​товстими стеблами необхідно дотримуватися кількох правил агротехніки. Саме про ці правила і піде мова в даній статті.

Ревінь як постачальник вітамінів А, В, С - дуже смачно і корисно!

Ревінь як постачальник вітамінів А, В, С - дуже смачно і корисно!

Навесні, як тільки відтане грунт, через місяць, коли ще немає інших овочів, ревінь вже дає свій урожай. У їжу йдуть товсті, довгі черешки листя, багаті вітамінами В, А і С, мають приємний смак і благотворно впливають на роботу шлунка. З листя ревеню готують варення, компоти, киселі, повидло, мармелад, цукати.

Як садити петрушку і кріп?

Аромат і вид свіжої зелені радує багатьох. Зокрема петрушка і кріп є найбільш популярними представниками цієї чудової кулінарної рослинності.

Але часом не надається можливості вживати в їжу цю зелень з ділянки взимку, а якість тепличної зелені з супермаркету залишає бажати кращого.

Шпинат - комора вітамінів

Це чудове зелене рослина поєднує в собі найважливіші для нашого організму мікроелементи і вітаміни. Висока концентрація білків і вітаміну Е робить шпинат справжньою знахідкою для прихильників здорового харчування. Листя цього чудового і корисного рослини широко використовується в лікувальних цілях і для косметичних процедур.

Для того, щоб свіжа зелень принесла максимальну користь при її вживанні, треба знати як правильно вирощувати, прибирати і заготовлювати шпинат про запас.

Ревінь, щавель і компанія: готуємо багаторічні овочі до зими

Серед дачників і городників багаторічні овочеві культури мають величезний попит. Посадивши на їх своєму городі, вони регулярно будуть приносити урожай для вас протягом декількох років.

При цьому більшість культур дає свій перший урожай на початку весни, а захід зі збору проводиться кілька разів за сезон.

Ревінь вирощування насінням і від кореня

Дуже корисно багаторічна трав'яниста рослина, що містить ранньою весною багато вітаміни і поживні елементи - це ревінь .

Вирощування його не складно , так він добре переносить зиму , майже завжди дає великий урожай. Ревінь відмінний джерело вітамінів і необхідних мінеральних речовин ранньою весною. У це у нього виростають дуже смачні і корисні черешки , соковиті при гарному поливі , які можна за поживністю порівнювати з яблуками.

Корисні властивості щавлю

Корисні властивості щавлю були описані ще в часи давньогрецьких цілителів , а також старовинних слов'янських лечебніках .

Ця рослина з сімейства гречаних на нашій території росте практично скрізь: на лісових галявинах , заливних луках , уздовж доріг. Зустріти його можна практично на будь-якому городі чи дачі. Корисні властивості щавлю притаманні всій рослині : його коріння , листя, стебла , насінню і квітам . Його народна назва - кислиця , хоча це помилково . Виростає він до 1,5 метра , стебло рослини прямостояче , кореневище - многоглавое . Нижнє листя широкі великі , верхні - вузькі дрібні . Корінь - потужний , слабоветвістий . Квітки зеленуваті і дрібні .

Декоративні прянощі - Безсмертник

У природі існує багато різновидів безсмертників , однак найбільше поширення серед квітникарів -аматорів отримав пріцветніковий безсмертник , який називають ще геліхрізум пріцветніковий .

Безсмертник є багаторічним трав'янистим рослиною, яка в наших умовах вирощується як однорічник. Кущі безсмертника кілька розлогі, що мають прямий стебло , а у висоту можуть досягати 60-80 см.

Хрін в городі

Хрін у городі росте з великими подовженими листям і товстими розвиненими країнами . Він холодостоек і відмінно переносить зими в будь смузі широт.Насінням хрін рідко розмножується , тому його розводять розподілом кореневищ . Привезений хрін вперше з середземноморського узбережжя , і поширений практично повсюдно по берегах річок і в сирих місцях . Дикоросів його зустрічають на північному Кавказі і в західній Сибіру.Хрін (лат. Armoracia ) - невеликий рід багаторічних трав'янистих рослин родини Капустяні

Імбиру корінь - розведення і догляд

Історія імбиру , корінь якого має унікальні лікувальні властивості , налічує вже більше 3- х тисяч років. Це багаторічна рослина з пагонами , схожими на очерет , і квітками на орхідею .

Квітки зібрані в суцвіття. Має добре розвинену кореневу систему, що розвивається в горизонтальному напрямку. У ній і знаходиться сила , що принесла рослині таку популярність . У імбиру корінь являє собою як лікарська сировина , так і прянощі.