Найкращий спосіб зберігання часнику. Як зберігати озимий часник?

Практично в кожному городі вирощується часник, але далеко не всі все знають як зберегти урожай часнику взимку. Дуже часто він жовтіє, пліснявіє, всихає і проростає.

Через що ж часник псується? Як зберегти врожай? Відповіді на ці питання можна знайти в даній статті.

Цілющий часник. Чим він допомагає нам і рослинам будинку і на грядці?

У нашому раціоні багато різних овочевих культур, які часто ми вирощуємо на ділянці - біля будинку або у дачі. Часник можна назвати одним з головних - це і терапія від застуди, і пікантна приправа, і заправка для страв, зимових закруток, і навіть для деяких - оберіг.

Останнє було актуально все більше в минулі століття, але і зараз цілющий часник може врятувати. І мова вже не про людину, а про рослини, що є вдома і на грядці.

Правильна посадка цибулі восени: поради щодо вибору сорту і основи догляду

Багато садівники для посадки цибулі вибирають саме восени. Насправді осінь як не можна краще підходить для цих цілей. По-перше, якщо ви посадите цибулю восени, то не будіть витрачати на це час і сили навесні.

По-друге, осіння посадка дозволить зібрати урожай практично на місяць раніше, ніж у тих хто садив навесні. Також цибулі, який був посаджений восени не страшні деякі види комах, такі як: цибулевий муха і сіра гниль.

Підзимова посадка ріпчастої цибулі. Чому багато хто воліє саме подзимние посадки цибулі?

Ріпчасту цибулю можна садити не тільки навесні, але і пізньої осені. Перевага такої посадки:

  • Лук, посаджений таким способом, проростає відразу після сходу снігу, що дозволяє отримати більш ранню продукцію на зелень;
  • Дрібний севок, посаджений в зиму, ніколи не дає стрілок;
  • Через довгого зберігання цибулю-севок висохне за зиму;
  • Навесні не вимагає поливу, тому що після танення снігу грунт вологий;
  • Зимовий цибулю більш стійкий перед шкідниками;
  • Лук - ріпка визріває раніше;
  • Урожайність цибулі підвищується через більш розвиненої кореневої системи.

Садимо правильно бульбочки часнику

Багато городників критикують вирощування часнику бульбочками. На їхню думку, доводиться дуже довго чекати, щоб отримати товарний часник. Саджаючи часник зубками, урожай виходить набагато швидше.

У цій статті проаналізуємо плюси посадки бульбока, подумаємо, чому насінням садити часник краще, а також розглянемо технологію посадки часнику бульбочками.

Посадка цибулі на зиму. Чому цибулю краще садити восени?

Практично неможливо зустріти город без грядки з цибулею. Для отримання ранніх урожаїв все популярнішим стає посадка цибулі на зиму. Він не боїться весняної посухи.

Як показує практика, такі цибулини мають досить великі розміри, а севок використовується переважно дрібний.

Чим хворіє часник, і хто йому шкодить? Що робити?

Часник дуже древня культура, яка мала різне застосування. У століття середні - це був і оберіг, і ліки. Зараз люди цінують часник за його корисні властивості, терпкий смак і невибагливість в плані вирощування.

Але трапляються і з ним трапився, - шкодять паразити, докучають недуги. Як допомогти часнику на грядці, читайте далі.

Як правильно посадити цибулю восени для раннього врожаю навесні?

Дачні турботи у всіх різні. Одні городники з першими осінніми днями поспішають завершити всі роботи, інші і до самих морозів не йдуть з грядок. На те є свої причини.

Осінь гарна пора для посадки під зиму різних культур, сьогодні мова піде про цибулю. Її можна садити після збирання всіх культур.

Терпкий часник і його кращі сорти на посадку

Прийшла осіння пора, а це значить, що настав час застуд. Але вони не страшні тим, хто їсть часник, адже він володіє знезаражувальним ефектом. Кожен, хто має свій город, повинен на ньому посадити цю корисну культуру.

Осінь - час для посадки озимого часнику, весна - ярого. Але важливо не тільки знати, як садити, а й що. Сорти в сільському господарстві грають важливу роль. Знайомтеся з часниковими варіантами далі.

Які є дієві варіанти пророщування багатого врожаю цибулі?

Перший спосіб - вирощування цибулі розсадним методом

Помістити цибулини під спеціальним захистом (можна в парнику). Треба утримувати температуру не нижче п'ятнадцяти градусів. Проливати грунт треба через три доби. Грунт повинна бути приготовлена ​​восени. Продезінфікована. За дев'ять днів до посадки знижують температуру, прибираючи укриття.