Обробка окропом помідорів в теплиці. Супер захист від фітофтори! Найкращий засіб

В осінній період багато дачники проводять вже менше часу на своїх городах і ділянках, але все-таки ще доглядають за рештою рослинами. Одним з них є томат, який в тепличних умовах може виживати ще багато часу в цю пору. Але з якими ж проблемами можна зіткнутися при вирощуванні цієї рослини?

Готуємо теплицю до нового сезону з осені

Виростити свій урожай велика радість, а отримати його раніше - це подвійне задоволення. Хто ж не хоче їсти корисні овочі, фрукти, ягоди вже на початку літа.

Щоб прискорити терміни входів, дачники використовують теплицю. Зараз їх затребуваність росте. Прибрати урожай восени - це далеко не остання робота в парнику, його потрібно підготувати до наступного сезону.

Захищений грунт - зберігаємо грунт для теплолюбних рослин

У декоративному квітникарстві для рослин з довгим вегетаційним періодом або теплолюбних, при вирощуванні розсади потрібно захищений грунт - теплиці, парники, розсадники.

Для зимового зберігання жоржин, гладіолусів необхідний добре вентильований підвал або інше промерзає приміщення з температурою +2, + 8 ° С.

В аматорському квітникарстві квіткову розсаду можна вирощувати в кімнаті на підвіконні, теплиці, парнику або розсаднику.

В одній теплиці томати, перець, баклажани. Коли починати підготовку до посадки?

З наближенням сезону посадки починається багато клопоту, адже настає час готувати розсаду, використовуючи різні пристосування: теплиці, парники, стаканчики і торф'яні таблетки.

При цьому необхідно враховувати, що кожна культура має відмінні риси, а значить, терміни посіву і сходів насіння так само будуть відрізнятися.

Вибираємо картоплю для посадки

Спочатку насіннєву картоплю варто перебрати й сортування на дрібну, середню і велику. Краще висаджувати середні бульби розміром з куряче яйце. Щоб отримати рівномірні сходи і одночасно розпочати збирання врожаю, треба садити бульби однакового розміру.

На якість садивного матеріалу впливають умови зберігання бульб. При високих температурах вони швидко проростають. Тоді доводиться обламувати гілки, а від цього втрачається якість насіння.

Завжди будемо з картоплею!

Напередодні нового городнього сезону обміняємося досвідом. В даному випадку вирощування картоплі на садово-городній ділянці Північно-Заходу.

Місцевість тут болотиста, мелколесье, чагарники, мох, осока, близько розташовані грунтові води, та й погода північна, мінлива. Освоєно нашою родиною виділену земельну ділянку 26 років тому. У 2010 р. вирощували картоплю в невеликій кількості. Грядка буряків, інша - моркви, малина і квіти - це все, більше нічого. Висаджені сорти картоплі - Єлизавета (сортова) - одна велика грядка і «місцевий» - Луговський. До чого ці подробиці? До того, що «рекордсмени», «рапортуючи» у пресі, що виростили 100 кг картоплі з сотки, є й ті, що за 500), вказують, що це ще не межа. Але при цьому обходять мовчанням важливі питання - де вони це виростили, яка там ґрунт, який сорт використали, які добрива вносили і яку агротехніку застосовували, які складалися погодні умови, де купувалися сорту. Який же це обмін досвідом?

Правильна посадка картоплі

Помітив, що сорт, навіть районований з відмінними біологічними характеристиками, не дає того врожаю, який заявлений творцями цього сорту. Якщо це так, то городник-любитель повинен висаджувати на своїй земельній ділянці не один сорт картоплі, а мінімум три.

Врожай молодої картоплі. Рання картопля

Врожай молодої картоплі можна отримати вже у травні. Це зовсім нескладно, потрібно лише правильно підійти до вирішення задачі і все у вас вийде.

Дуже важливо правильно вибрати посадковий матеріал, це одна з обов'язкових умов. Я, коли копаю картоплю, відразу вибираю ті кущі, де всі великі картоплини і де їх багато, і немає зіпсованої або гнилий. Зберігаю бульби з цих гнізд окремо до січня наступного року. Після Нового року, перш ніж використовувати картоплю для їжі, відрізаю частина картоплини з вічками. До лютого зберігаю відрізані частини картоплини з вічками у поліетиленовому пакеті в холодильнику або льосі або в прохолодному місці. На початку лютого на тиждень викладаю ці шматочки картоплі на сонечко (наприклад, на підвіконні).

Як виростити великі і солодкі кавуни?

Хочете отримувати великий урожай солодких і смачних арбузов? Тоді ця стаття для Вас! Вирощування кавунів - досить непростий процес, але «солодкий результат» варто цього. Необхідно розуміти, що кавун - теплолюбна рослина. У відкритому ґрунті ця солодка ягода добре росте тільки в південних районах країни. Але є і багато вдалих прикладів вирощування кавунів та інших баштанних культур у середній смузі.

Як виростити кавун в теплиці

Ті, у кого є дача, буває интерисуются тим, як виратіть кавун у своєму саду. Насправді це не так вже й складно, просто потрібно чимало часу, щоб він встиг дозріти. Головне для вирощування такого об'ємного фрукта, це забезпечити йому доступ до сонячного світла, до тепла і невеликої вологості. Найчастіше погода буває проти тих, хто вирішив посадити таку культуру на своїй ділянці, тому, вам слід спочатку побудувати теплицю, а потім зайнятися посівом. Слід нагадати, що кавуни потребують осветвленных місцях, тому, не слід їх садити під якими або затемняющими навісами (деревами або кущами).