Як посадити культури під зиму? Підготовка ділянки та посів

Якщо у вас є дача або будинок, то ви щаслива людина, адже у вас є і ділянку поруч. Хтось на ньому вирощує тільки квіти, а хтось ще й культури. Що дуже вірно, адже важливо не тільки естетику для очей отримувати, а й здорове харчування. На своєму городі це зробити можна і потрібно.

Новачки в справах дачних думають, що сезон посадок закінчено, коли осінь прийшла на поріг, але це помилка. Далі ви знайдете рекомендації по посадці культур під зиму - це відмінна можливість отримати свіжі вітаміни майже цілий рік.

Перекопувати город восени чи ні? Всі тонкощі осіннього перекопування

Серед городників ведеться давню суперечку: перекопувати землю восени чи ні? Прихильників у того і іншої думки приблизно порівну.

Хоча, в недавньому минулому даний етап городніх робіт вважався обов'язковим. Розберемося, які плюси і мінуси осіннього перекопування.

Осінні помилки городників. Що слід робити на ділянці восени?

Прополювання грядок

Щоосені городники закривають дачний сезон. Досвідчені власники дач знають, що крім збирання врожаю непогано зробити додаткові важливі роботи, які полегшать працю навесні. Однак більша частина городників, закриваючи літній сезон, допускають грубі помилки, які не принесуть вигоду їхньому господарству. Які? Давайте розберемося разом.

Підзимова посадка овочевих культур: дотримання часу і сівозміни

Деякі дачники з метою економії часу в весняне час проводять підзимовий посів насіння овочевих рослин в попередньо підготовлені грядки.

Ранньою весною, як тільки земля прогріється до певної температури, насіння проростає і рослини починають активно розвиватися. Така посадка дозволяє отримати ранній урожай овочів і зелені - вже в середині весни можна приготувати вітамінний салат з редиски, салату, зеленої цибулі.

Роботи в саду після осіннього листопаду

Осінь. Для кого-то це тотожне нудьги і застуді, для кого-то - чарівна пора, коли природа забарвлюється в унікальні відтінки - від зеленого до помаранчевого і навіть теракотового.

Шкода, що ця краса недовговічна, і вже з другої декади жовтня в більшості регіонів нашої країни золотий килим понуро поглинає бруд. Але чи можна щось корисне зробити з листям? Звичайно, далі, в статті поради як раз на цю тему.

Сидерати. Коли, які садити? Плюси, мінуси осіннього і весняного посіву

Осінь - найкращий час подбати про майбутній урожай на наступний рік. Йдеться про підготовку землі: перекопке, формуванні гряд, внесення добрив і посіві сидератів.

Сидерати - це певні види рослин, вирощування яких на ділянці покращує склад і структуру грунту, підвищує її родючість. Посів сидератів здійснюється в різний час, вибір сидератів залежить від того, для чого готується грунт.

Основні принципи землеробства без хімікатів

На своїх присадибних ділянках господарі намагаються виростити овочі та фрукти без хімікатів. Для цього необхідно розумно вносити добрива, а то і зовсім обходитися без них, використовуючи особливості екологічного землеробства. Потрібно з турботою і увагою ставитися до грунту.

Основою екологічного землеробства є створення і підтримання сприятливих умов розвитку ґрунтових бактерій. Мікрофлора грунту забезпечує необхідне живлення рослин і стійкість до захворювань. Для нормального розвитку бактерій підтримують постійну вологість і температуру.

Що посадити на початку вересня на городній ділянці?

В кінці літа приходить час збирати врожай з грядок. Вже зібрана морква, кабачки, цибулю, помідори. На грядках залишається тільки гарбуз і капуста.

Незважаючи на те, що город порожній, рано розслаблятися. Багато городників не знають, що з настанням осені можна ще виростити деяку зелень. Однак все рівно необхідно враховувати кліматичні умови місцевості. Отже, розглянемо популярні види салатів.

Що посіяти під зиму на городі? Подзимний посів овочів і зелені

Всім садівникам і городникам прекрасно відомо, що весна є для них найбільш насиченим порою року. У дуже короткий термін необхідно підготувати грядки, висадити розсаду і зайнятися першими прополки.

Всі справи, які очікують господаря по весні, важко перелічити, не те що виконати. Щоб зменшити весняні клопоти, варто задуматися про подзимних посіву.

Підживлення на весь сезон для хвойних - зелені голки і якісний приріст

В останні роки дуже модно робити різного роду ландшафтний дизайн. Ділянка з таким підходом виглядає дуже красиво, зі смаком. Хвойні тут лідери, їх висаджують всюди - локально і поодиноко, на роккаріі, альпійських гірках, як жива огорожа.

Щоб все це виглядало красиво, необхідно вчасно вносити підкірки. Які? Читайте далі.