Підживлення на весь сезон для хвойних - зелені голки і якісний приріст

В останні роки дуже модно робити різного роду ландшафтний дизайн. Ділянка з таким підходом виглядає дуже красиво, зі смаком. Хвойні тут лідери, їх висаджують всюди - локально і поодиноко, на роккаріі, альпійських гірках, як жива огорожа.

Щоб все це виглядало красиво, необхідно вчасно вносити підкірки. Які? Читайте далі.

Органічні добрива для рослин

Всім відомо, що домашні та садові рослини, потребують підгодівлі. Для цього використовують спеціальні добрива, які в свою чергу розрізняються за типами: органічні, мінеральні, бактеріальні та інші. Найбільш вигідним варіантом для рослин, вважаються органічні.

Настоянка з кульбаб - відмінне підживлення і біологічне добриво на вашому городі

Кульбаби знайомі всім. Їх можна зустріти не тільки на галявинах і галявинах, а й в городах. Їх насіння на пухнастих парашутах розлітаються повсюдно. Рослини невибагливі і ростуть всюди. Городники борються з цим бур'яном. Справитися з ним нелегко, тому що коріння знаходяться глибоко. Ця трава багаторічна.

Яєчна шкаралупа як добриво. Чи треба вносити яєчну шкаралупу в грунт в городі?

Хімічний склад яєчної шкаралупи славиться різнобічним складом, який корисний в багатьох побутових проблемах і не тільки.

Так само існує корисна властивість для грунту, адже за допомогою оболонки яйця можна виготовити гідний аналог крейди або доломітового борошна, які додаються для зниження кислотності грунту.

Гірчиця - зелене добриво, користь, посадка, вирощування восени. Все про гірчиці на дачі

Біла гірчиця являє собою не просто рослина, а й відмінний сидерат, який використовується на дачних ділянках. Як правило її садять практично відразу після того, як з поля буде зібрано врожай, наприклад, картопля.

Також, гірчицю використовують і для посадки в парниках, після того як земля буде очищена і рослинні залишки будуть усунені.

Осіннє внесення гною забезпечить високий урожай на майбутній рік? Всі за і проти

Для отримання високого врожаю овочів, фруктів і ягід, а також винограду, рослинам необхідно багато поживних речовин.

Наочно цю потребу можна уявити, якщо обсяг елементів живлення, що виносяться з 1 кг продукції помножити на величину очікуваного врожаю. Крім цього, рослині потрібно сформувати біологічну масу, на побудову якої також витрачається енергія.

Як правильно використовувати золу як добриво?

Зола не тільки містить корисні для рослини речовини, але є і безкоштовним добривом. Золою корисно удобрювати багато рослин, але не всі.

Де можна взяти золу?

Зола накопичується на садовій ділянці. Багато дачники люблять з ранньої весни готувати на дачі шашлики. Для їх приготування часто використовують гілки, деревне сміття, траву, гілки, що залишилися при обрізанні дерев і чагарників.

Курячий послід - універсальне добриво для дачі

Багато городників воліють використовувати для підгодівлі тільки натуральні речовини, без вмісту хімії. Одне з найпопулярніших органічних добрив - курячий послід. Воно має масу достоїнств, однак вимагає дотримання певних заходів безпеки.

Осіннє внесення добрив. Рекомендації та методика для отримання майбутнього врожаю

Чудовий час осінь, яку багато незаслужено недооцінюють. У цей сезон природа фарбуються в унікальні кольору, змінює свій вигляд. Особливе цей час і для дачника - збір врожаю.

Тепер можна оцінити всю виконану роботу і поплескати себе по плечу, молодець. Але зараз ще рано йти з грядок, адже грунт дала стільки корисних овочів, ягоди, фруктів, у неї дефіцит елементів, потрібно допомогти. Про це мова і підійде далі.

Чи корисна в саду деревесна тирса? Чи потрібно таке добриво восени?

Напевно, багато хто більш-менш досвідчені городники чули, що тирса і стружка можуть виконувати в саду цілий ряд функцій: розпушувати грунт, використовуватися в компості, служити в якості мульчі і так далі.

Звичайно, цей матеріал здається універсальним. Але підійдуть тільки ті тирса, які не мають в своєму складі шкідливих домішок. Тобто, з натуральної деревини, а не ДСП або ДВП. Тим більше, забарвлених.