Павутинний кліщ і як з ним боротися! Позбавляємося від шкідника найпростішими засобами!

Даний вид комах є найнеприємнішим і шкідливим для великих квітів. На жаль помітити його відразу практично неможливо, а через деякий час боротися буде дуже складно.

Для того щоб виявити появу цих неприємних комах необхідно уважно подивитися на листя на них можуть з'явитися просвіти як ніби від уколів голки це сліди укусу. У разі якщо на просвіті буде видно ще й темні точки, то це говорить про те, що кліщі вже дорослі.

Як тільки ви це виявлені відразу ж необхідно вживати заходів.

 

 

 

 

Багато хто впевнений в тому, що кліщі не виносять підвищеної вологості і негативно реагує на обприскування, але на жаль це не працює. Хоч 10 разів обприскувати листя це не врятує рослини від противного комахи.

Багато хто впевнений в тому, що якщо регулярно мити рослини, то це допоможе уникнути появи кліщів. Так цей спосіб є позитивним для рослин таким чином скорочується кількість шкідників, але позбутися від них повністю не вдається кілька примірників все-таки зможуть вижити в цих пекельних умовах.

Надіслати рослини на карантин. Так звичайно краще убезпечити свої рослини від шкідників в разі якщо були заражені рослини і принесете в будинок, то його необхідно поставити в окрему кімнату.

Існує думка про те, що в знищення кліщів допомагає полив слабким розчином інсектицидів. На жаль, але це, насправді такий спосіб ніяк не корисний і вже тим більше не безпечний. Він шкодить грунті і листю.

Всі перераховані вище методи боротьби з кліщами суперечливі, тому іожмо прийти до висновку, що позбутися від шкідників неможливо. Але не варто опускати руки в той момент коли ви лицем до лиця зіткнулися з шкідником, насправді є дієві способи, якої дозволяють позбутися від жахливих комах безболісно, ​​для власника рослини так і для самого квітки.

У магазин для садівництва можна відшукати такі отруйні речовини, які дозволять позбутися від цих шкідників, але при цьому не нашкодити нікому з навколишніх і самому рослині.

В той момент коли ви приступайте до вибору цих речовин, особливу увагу слід звернути на клас небезпеки. Цей клас небезпеки позначає спеціальної римською цифрою чим вона більша тим більша ймовірність того що препарати є безпечним наприклад 4 клас в своєму складі має поварені солі.

Також варто звертати увагу на інструкцію, адже там вказується мінімальний час, який дозволяє здійснювати обробку, зазначений термін розпаду речовин.

Всі препарати, які в своєму складі мають мікотоксини, термін дії отруйної речовини настає через два дні через цей час рослини буде повністю захищене і ніхто не зможе нормально там мешкати.

Якщо ви вибираєте захисний засіб для обприскування, варто обробляти відразу ж всі рослини, які знаходяться поруч і пошкоджені і цілі. Адже невідомо що буде з тими рослинам, яка начебто зараз не постраждали від комахи можливо дрібні кліщі вже засіли десь на листках і ви ще не помітили їх.

Є такі рослини, які невибагливі і легко піддаються миттю. Таким чином їх можна обприскувати, а просто занурити в ємність з розчином.

Також багато хто з тих хто займається садівництвом запевняють, що необхідно протирати підвіконня адже там теж можуть знаходитися кліщі. Їх не обов'язково мити спеціальним мильним розчином досить протерти вологою ганчіркою.

Варто враховувати той факт, що інструкція на упаковці з препаратом зроблена не просто так, адже там вказані рекомендації, які варто враховувати в разі якщо ви наведете більше розчину це може нашкодити рослинам.

Велика частина власників кімнатних рослин вже давно долучилися до того, щоб обробляти свої квіти варто коли, настає зміна періоду.

Багато хто віддає перевагу виносити свої квіти на літній період на балкон для того щоб рослини отримували більше ультрафіолету, і харчувалася свіжим повітрям. Це необхідно для самого квітки він буде відчувати себе краще. Тільки не варто забувати, що квіти на балконі необхідно часто поливати, вони сохнуть швидше ніж в приміщенні.

Відразу ж після того як закінчилося літо і настала осінь перш ніж занести рослини в квартиру, вам необхідно обробити, це убезпечить вас від шкідників і позбавить від неприємних наслідків.

Садівники рекомендують періодичні переглядати стан здоров'я вашого кімнатної рослини. Стан рослини буде залежати від вас. Рослина буде розвиватися і радувати око відвідувачам. Підберіть для себе розчин, який буде універсальним для всіх рослин, це дозволить не тільки заощадити, але і створити затишок.