Вплив місяця на садові і городні роботи

Місяць - супутник нашої планети, що висвітлює її в темний час доби і надихає поетів і художників в усі віки. Її здатність наділяти людей особливою енергією і впливати на природні процеси відома з давніх-давен.

Знання, накопичені протягом століть, допомагають людям робити прогнози і планувати не тільки повсякденне життя, але і слідуючи впливу нічного світила, своєчасно проводити певні роботи на садовій і городній ділянках.

Місячний посівний календар

У таблиці вказані найкращі і найгірші дні для посадки овочевих садових культур в 2014 році, що не виключає робіт і в інші дні, крім тих, які позначені як небажані дні для посіву.

Які рослини вас люблять? Городній астролог

Давно помічено, що городникам везе на певні культури: у одних огірки добре плодоносять, у інших картопля. На думку астрологів, між людьми і рослинами встановлюються дуже тонкі взаємини, що то начебто шлюбної сумісності. І добре, коли знак, під яким народився городник, гармонує з улюбленим місячним знаком оброблюваної культури.

Пояснення до місячним календарем садівника і городника

Обертаючись навколо  Землі, Місяць займає різні положення навколо Сонця, саме тому ми бачимо Місяць в різних фазах. Для практичної роботи з рослинами і грунтом доцільно розділити Місячний місяць на наступні періоди: Новий місяць, Зростаюча Місяць, Полнолуние, Убуваючий Місяць. А так само враховувати положення Місяця в різних знаках Зодіаку. Всі положення Місяця в знаках Зодіаку і моменти молодика і повного місяця можна дізнатися з календарів або дивлячись на Місяць.

Місячні поради садівникам, городникам і квітникарям.

Рослини як частина оточуючого нас світу, дуже чутливі до зовнішніх проявів не тільки природним, а й до того як сама людина ставитися до них. Важливо враховувати всі при взамодействия з ними - пори року, погоду, положення Місяця і знаків зодіаку, то яка сила проявлена в природі піднімається або опускається, і ще важливіше з якими думками ми взаіодействуем з ними. Любов подарована рослині повернеться до вас з подвійною силою, вони віддячать вам за вашу турботу своїми плодами і красою цвітіння. Пам'ятайте про це і тоді Місячні поради будуть мати додаткову силу і ваш урожай буде кращим, а квіти найпрекраснішими. Успіхів.

Вплив Місяця на життя і активність рослин

Місячний місяць  впливає на коливання биопотенциала (енергетики) рослин і на їх стійкість до несприятливих зовнішніх факторів. Сильний вплив гравітаційного поля Місяця на земну біосферу викликає, зокрема, зміна магнітного поля Землі. Крім того, ритми Місяця впливають на зміни нічної освітленості, атмосферного тиску, температури, напрямку і сили вітру.

Вплив фаз Місяця на рослини

Будь-якій місяць  городники перевіряють свою діяльність в саду з календарем місячних фаз. Пристосовуватися до рекомендацій по веденню раблот на своєму городі і саду, знати про способи захисту рослин в саду без необхідності застосовувати отрутохімікати, таке достігаемості, якщо знати народні прикмети, що відносяться до погоди, пори року, крім всього використовувати інформацію про дію, що накладає на всі живе фази або положення супутника Землі. Їх потрібно вимірювати з порадами по співвідношенню садових робіт з біоритмами Природи.

Місячно-сонячний посадковий календар садівників, городників і квітникарів

Річний цикл Сонця  є найбільш звичним для нас і самим природним в астрології. Наше денне світило - джерело світла і тепла - в астрологічної символіки служить подавцем життєвих сил, основою всякої життєдіяльності та активності. Воно уособлює принцип індивідуальності. Це те, що найбільш повно виражає цілісність людини як індивідуума. З Сонцем пов'язана суха, ясна, здорова погода, а в періоди його активності - посухи і пожежі.

Що ж таке місячний календар?

Місячний календар - різновид календаря, в основі якого лежить період зміни фаз Місяця, тобто синодичний місяць. Календар складений з урахуванням астрономічно вивірених місячних ритмів. У місячному календарі ви знайдете таблиці з вказівкою сприятливих і несприятливих строків агротехнічних робіт, пов'язаних з вирощуванням овочів, квіткових рослин, плодових і декоративних дерев та чагарників.

Фази Місяця - як це...

Багато хліборобів звертають увагу не тільки на поведінку Сонця, але і на поведінку Місяця. Саме тому багатьох зацікавить місячний календар  городника, який зможе допомогти визначитися з вибором «правильного» часу для певних дій при роботі з рослинами. Це дасть можливість отримати гарний врожай і не зіткнутися з тим, що все те, що посаджено, в остаточному підсумку, зав'яне ще до моменту появи плодів.