Місячний календар садівника і городника - відмінне рішення для садівника

Зазвичай всі  роботи на дачі починаються з березня місяця, тому потрібно заздалегідь складати календар садівника і городника на 2014 рік і бажано розписувати його по числах. Розписуючи календар садівника по числах, астрологи звертають увагу на те, де перебуває Місяць в певний період.

Наприклад, коли Місяць в знаку Овна, не слід займатися підгодівлею і поливом рослин, але саме в цей період можна посіяти редис в закритому грунті і підготувати черешки до весняних щеплень.

Коли Місяць розташований в знаку Тельця, то можна займатися підгодівлею рослин, їх поливом і розпушуванням грунту. Саме в цей період краще всього висаджувати цибулю, салат робити пікіровку розсади квітів.

Якщо ж Місяць розташований в знаку Близнюків, то знайте, що це несприятливий період для садово-городніх робіт, але в цей період можна розпушити землю у теплицях і підготувати необхідну тару для розсади.

Коли Місяць розташований в знаку Лева, то можна сміливо приступати до посіву буряка та моркви в закритий грунт. Цей період також сприятливий для пересадки багаторічних і однорічних квітів. Коли Місяць буде розташована в знаку Діви, то не поспішайте засаджувати ділянку, оскільки цей період дуже несприятливий для висадки рослин. У цей період можна побілити стовбури дерев в Вашому саду і підготувати грунт для посадки.

Коли ж Місяць буде в останній чверті в знаку Терезів, то можна починати посів багаторічних і однорічних рослин у закритому грунті, садити коренеплоди буряка і петрушки. Також цей період вкрай сприятливий для обробки розсади спеціальними стимуляторами росту та для пікіровки квітів, томатів і перцю.

Календар садівника і городника на 2014 рік, якщо звичайно він складений правильно, допоможе при роботі на земельній ділянці та убезпечить будь-якого садівника від втрат. Тому не варто ставитися до нього скептично, оскільки складають такий календар досвідчені астрологи, які вкрай рідко помиляються.