Місячний календар - чудовий Ваш помічник

Усі досвідчені  садівники і городники обов'язково заглядають у місячний календар, перед тим як починати будь-які  сільськогосподарські роботи. Якщо ж Ви ніколи раніше не звертали уваги на місячний календар при висадці рослин, то спробуйте хоч один раз посадити все за місячним календарем, і Ви самі переконаєтеся в тому, що врожай буде набагато краще.

Молодика зазвичай триває близько трьох діб і в цей час не можна щепити і пересаджувати рослини, оскільки вся сила рослин в цей період знаходиться в коренях і щоб їх не пошкодити їх краще взагалі не чіпати. У молодика можна зайнятися винищенням бур'янів з присадибної ділянки та прополкою грядок. Грядки, прополоти в даний період, набагато чистіше і на них дуже довго не ростуть бур'яни.

Як і молодик, повний місяць триває близько трьох діб. Зазвичай астрологи рекомендують за 12 годин до повного місяця і після нього не пересаджувати рослини, оскільки саме в цей період дуже знижена життєздатність кореневої системи і рослини, посаджені в цей період, швидше за все, просто не приймуться.

Зате в повний місяць добре проріджувати густо посаджені рослини і боротися з бур'янами. Якщо ж Ви заглянете в місячний календар на 2014 рік, Ви побачите, в які дні буде спадна Місяць. У цей період найкраще саджати цибулинні культури і бульби. Крім цього цей час украй сприятливо для живцювання, ділення багаторічних рослин і їх поливу.

У період зростаючої місяця відмінно приживаються посаджені бобові, розсада, чагарники і дерева. Коли місяць починає спадати, можна приступати до посадки редису, до збору ягід та до збору цибулинних рослин. При зростаючому місяці можна сміливо садити лікарські рослини, квіти, цвітну капусту, квасолю і горох.

Якщо дотримуватися всіх вказівок за місячним календарем, то врожай завжди буде чудовим, незважаючи на спекотне та сухе літо або ж на дощову весну.

Тому не варто нехтувати порадами астрологів, якщо Ви хочете отримати відмінний урожай.