Які рослини вас люблять? Городній астролог

Давно помічено, що городникам везе на певні культури: у одних огірки добре плодоносять, у інших картопля. На думку астрологів, між людьми і рослинами встановлюються дуже тонкі взаємини, що то начебто шлюбної сумісності. І добре, коли знак, під яким народився городник, гармонує з улюбленим місячним знаком оброблюваної культури.

 

 ВИБЕРІТЬ СВОЇ РОСЛИНИ

У Водолія добре ростуть квасоля, суниця, горох, картопля, морква, кріп, маргаритки, орхідеї, жасмин, бузок, любисток, гвоздика, герань; можуть не виходити томати, виноград, яблуня, капуста, кукурудза, півонії, троянди.

А ось для Риб свої майже всі культури, особливо водянисті: баштанні, огірки, більшість квітів, особливо вологолюбних. Але їх можуть не зрозуміти картопля, качанний салат, томати, суниця, яблуня, в'юнки, алое.

Овен може сміливо саджати хміль, хрін, базилік, горох, гірчицю, огірки, крес салат, соняшник, томати, ревінь, герань, жимолость, алое, кактуси, дельфініум, півонії і доручити іншому члену сім'ї вирощувати абрикоси, виноград, суниці, картопля, морква, чорну смородину, сочевицю.

У Тельця добре ростуть вишня, капуста, картопля, буряк, селера, слива, чорна смородина, яблуня, більшість коренеплодів, братки, троянди, півонії, гладіолуси. Не його рослини: малина, соняшник, томати, цибуля порей, гарбуз, нігтики, орхідеї, бузок, хризантеми.

Рак може сміливо саджати баштанні, капусту, обліпиху, огірки, томати, ріпу, буряк, сливу, гарбуз, більшість культур з соковитими їстівними частинами, більшість квітів. Можуть не зрозуміти його бобові, виноград, вишня, картопля, цибуля, петрушка, чорна смородина, часник, герань, півонії.

У Льва добре будуть рости абрикоси, виноград, хрін, суниця, огірки, соняшник, селера, томати, нігтики, хризантема, піони, бегонія, червоні троянди, мальва, герань, алое. Можуть не підійти вишня, капуста, цибуля, малина, буряк, яблуня.

Діви отримають багатий урожай картоплі, капусти, моркви, буряка, квасолі, добре ростуть нарциси, жоржини, гладіолуси, материнка, троянди. Зовсім не ваші вишня, суниця, огірки, часник, м'ята, бегонія, в'юнки.

Ваги удачливі при вирощуванні абрикоса, вишні, агрусу, малини, картоплі, ріпи, стручкових, кропу, моркви, м'яти, гвоздики, більшості пахучих квітів. Задумайтеся, перш ніж посадити суницю, огірки, часник, капусту, буряк, селера, яблуні, кактуси, півонії, братки, квіти без запаху.

У Скорпіона всім на заздрість буде рости більшість овочевих культур, особливо баштанні, томати, баклажани, горох, пекучий перець, кабачки, кукурудза, а також гвоздика, жасмин, нігтики, м'ята, ірис. Насторожено ставляться до нього абрикоси, вишня, виноград, капуста, буряк, агрус, селера, яблуня, троянди, маргаритки, хризантеми, півонії.

Стрільці отримають хороший урожай винограду, картоплі, цибулі, соняшнику, томатів, солодкого перцю, часнику, прекрасно у нього будуть цвісти червоні троянди, бегонія, герань, нігтики. А ось баклажани, суниця, качанний салат, смородина, огірки, в'юнки, ірис, нарциси, жоржини, гладіолуси чужі для нього рослини.

Для Козерога своїми є груша, капуста, картопля, петрушка, редиска, буряк, слива, чорна смородина, більшість морозостійких коренеплодів, братки, троянда. Можуть не прийняти Козерога баклажани, баштанні, кабачки, кукурудза, огірки, томати, ірис, герань, кактуси, гвоздика.

А якщо ви народилися під знаком Близнюків, ніякі рекомендації вам не будуть потрібні. Ви - природжений садівник і можете вирощувати будь-які рослини.

 

Зелень любить чоловіків, а цибулю - жінок!

Ти напевно не раз замислювалася над тим, чому у сусіда вродила велика картопля, а твоя більше схожа на горох. Виявляється, справа тут не в недостатньому догляді. За словами фитопсихологии, всі рослини наділені почуттями, інтелектом, пам'яттю, вміють спілкуватися між собою і чудово відчувають настрій людей. Тому до кожного з них потрібний індивідуальний підхід. Фахівці стверджують: якщо враховувати всі особливості рослин, то про майбутній урожай можна не турбуватися.

1. За огірками і морквою краще доглядати спокійним і неквапливим, бажано літнім жінкам. У цьому випадку рослини дають хороший урожай. Огірки і морква - дуже тихі, не люблять шуму, гучного крику й метушні. За словами фитопсихологии, не можна підпускати до цих рослин дітей.

2. Редька і редис терпіти не можуть сварок і лайки. Вони стають жорсткими і гіркими, якщо чують постійні з'ясування стосунків. Не люблять лайки перець і баклажани. Ці рослини вважаються самими ніжними. До них краще не торкатися руками. Якщо щодня перевіряти, як вони ростуть, плоди можуть залишитися в зародковому стані.

3. Для відмінного врожаю помідорів необхідно частіше включати на городі музику. Справа в тому, що томат - найвеселіше овоч, який обожнює веселощі та сміх і не виносить поганого настрою. Музична терапія для томатів в ідеалі повинна проводитися щодня протягом двох годин. Ця нехитра процедура, за словами фитопсихологии, допоможе збільшити майбутній урожай як мінімум в два рази. Варто відзначити, що практично всі культури до музики ставляться позитивно. Головне, вибрати потрібний напрямок. На присадибній ділянці найкраще віддавати перевагу класичній музиці, яка сприятливо впливає на ріст рослин. На джаз овочі та фрукти реагують прохолодно, а рок-музика і зовсім зменшує розмір листя і коріння.

4. Догляд за всілякої зеленню - починаючи від петрушки і закінчуючи базиліком та селерою - краще довірити чоловікам. Зелень любить чоловічу увагу і дуже ревно ставиться, якщо за нею доглядають жінки. Листя стануть більш запашними, якщо чоловік буде щодня поливати кріп, салат і петрушку. За словами фитопсихологии, при чоловічому догляді навіть зрізана зелень довше залишається свіжою. Лук ж, навпаки, воліє жіночий догляд.

5. За капустою краще доглядати балакучим людям. Вона цінує щирість. І краще, щоб під час догляду з нею розмовляли. Розповідай капусті, наприклад під час поливу або прополки, про все, що сталося з тобою в житті. На знак подяки вона згорнеться в щільний качан. А ось картоплі про життєві події краще не розповідати. Він воліє чути часті компліменти на свою адресу, особливо в період підгортання.

Ось таким виходить взаєморозуміння між рослинами і людиною. Разом з тим, коли господар рослини турботливий і уважний до свого вихованця, воно доступними йому засобами прагне допомогти хліборобу.