Як ми зустрічали Новий рік у лісі

Новий Рік мені (як і вам, напевно) доводилося зустрічати в різних компаніях - знайомих і малознайомих, в колі сім'ї, та й в різних місцях - вдома, в гостях, в ресторані, навіть у поїзді ... Але найбільше запам'яталась для мене була зустріч Нового року в лісі.

Зустрічаємо Новий рік на природі

Багатьом ідея зустрічати Новий рік на природі здається абсурдною: темно, холодно, нудно, цивілізація далеко. Але насправді святкування Нового року на свіжому повітрі може бути веселим і цікавим, головне - відповідально підійти до планування свята.

Новий рік у лісі

Вам коли-небудь спадало на думку зустріти Новий рік у лісі? Швидше за все, особливо, натурам романтичним і неординарним. Хіба не диво - засніжений казковий ліс, на галявині невелика ялиночка, прикрашена мішурою, переливається у відблисках багаття, що горить, що обпалює губи гарячий чай (або глінтвейн) і запах ароматних шашликів. М-м-м ...

Городні шпаргалки. Новий рік на дачі

Немає нічого краще, як зустрічати Новий рік з рідними та друзями на дачі, з вікон якої видно покритий блискучим інеєм зелений ліс і водити хоровод навколо самої, що ні на є, справжньої ялинки, прикрашеної тим, що знайшлося в коморі і на горищі!

Відпочинок на дачі або каторга на ділянці?

Які асоціації у вас викликає слово «дача»? Нескінченно довгі грядки, боротьба з бур'яном, ломота в спині? Тоді вам терміново потрібно прочитати нашу статтю і поміняти радикально своє подання про дачу. Отже, Сайт про дачу поспішає допомогти змінити ваш погляд на заміський будиночок і відпочинок на дачі.

Заміський Новий Рік

Новий Рік - домашній, казкове свято. Тому добре зустрічати його десь поближче до природи, у власному дерев'яному будинку серед засніженого лісу, біля палаючого каміна ... Шлях городянина, який бажає провести таким чином свята, лежить на дачу. Переваги дачного урочистості незлічимі: по-перше, заміський будинок може вмістити не тільки велику, але і дуже велику компанію, а на присадибній ділянці скільки прагнеш місця танців і ігор. По-друге, за стінкою немає сусідів, і можна спокійно шуміти до ранку. Нарешті, саме на дачі, в атмосфері дитинства і канікул, ми часто відчуваємо себе найбільш вільно, радісно і умиротворено.

Новий рік на дачі

Святкування Нового року, мабуть, одне з найвідповідальніших заходів. В прикмету «як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш» вірять багато.

У вас немає зайвих грошей на розкішну вечерю в ресторані або на поїздку в гості до закордонного Санта Клаусу, а перспектива нічного новорічного телеперегляду не радує? Свято можна зустріти на дачі, попередньо підготувавши її до приїзду гостей. У цій статті Сайт про Дачу розповість вам, як можна весело і незвично зустріти Новий рік на дачі.

Як організувати Новий рік на дачі

Зустріч Нового року - це завжди очікування дива. Це свято чудовий тим, що він зачіпає потаємні душевні струни нашого дитинства, незалежно від того, як святкується Новий рік.

Ви коли-небудь зустрічали Новий рік на дачі?

Новий рік - свято особливе, чарівне, просто потрібно докласти трохи сил, аби він не перетворився на сидіння біля телевізора під салат олів'є.

Для початку - домовляємося з друзями, де і в скільки збираємося, складаємо меню та розподіляємо закупівлю провізії та інших складових (прикраса, призи до новорічних конкурсів і інше). Крім того, всі гості отримують заздалегідь завдання - підготувати якесь привітання для решти. Можна, звичайно і не придумувати конкурси і не матюкати з підручних засобів костюми піратів - бебокежек - лисиць - котів, але тоді можна сміливо повернутися до телевізора, поставити перед собою олів'є і побурчати, що свято пройшло рутинно і зазвичай.

Новий рік на дачі - тільки так і не інакше!

Зовсім небагато залишилося до Нового року. Можна зустріти його на дачі, далеко від міської метушні, на свіжому повітрі. Таке свято запам'ятається вам, вашій родині і гостям надовго.